Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai generáció nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai generáció nagyrésze (jórésze) egyedül fog meghalni?

Figyelt kérdés
30 alattiakrol beszélek. Nem tudom milyen arányban vannak pontosan a tartósan egyedülállók, de magasan az biztos.

2019. máj. 3. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem létezik olyan fogalom, hogy valaki "egyedül fog meghalni". Mindenki meg fog halni egyszer, de nem egyedül, hanem emberek között, társadalomban. Az meg, hogy régebben meg kellett házasodni szinte kötelezően, és le kellett élni az életedet egy fedél alatt valakivel akit utáltál, szerintem nem egy követendő példa. De persze az ilyenek szerint mint te, vissza kellene menni a középkorba, és még a boszorkányokban is hinni kéne.
2019. máj. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es jó hogy levontad ezt a következtetést ebből a kérdésből, csak tudnám hogy sikerült.
2019. máj. 3. 00:49
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Igen, egyedül, mert egyedül csak saját maguk számítanak saját maguknak. Az, hogy "mi" olyan számukra nem létezik, mert nem tudják mi az, hogy saját magukon túl nézni. Ez kimeríti a nárcisztikus személyiség fogalmát. Nem csak a 30 alattiakra jellemző, hanem egyre több idősebb emberre is. Főként a nők a célpontjai, mert könnyebben manipulálhatók a média által.
2019. máj. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már a középkorban is azon sírtak az emberek, hogy "bezzeg a mi időnkben...". Foglalkozz a saját életeddel. Kit érdekel, hogy ki hogyan alakítja a sajátját? Az ember alapvetően társas lény, aki igényli a monogám kapcsolatot (legalábbis a mi kultúrkörünkben), tehát nem fognak eltűnni a családok és házasságok, nem kell befosni. Annyi az egész, hogy mostanra már nem maradnak benne az emberek diszfunkcionalis kapcsolatokban, csak mert kötelező. Régen sem azért mardtak együtt ilyen nagy számban az emberek, mert akkor mindenki önzetlen szent volt egy tökéletes kapcsolatban, hanem mert társadalmilag nem volt elfogadott a válás. Ennyi.
2019. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszem

Ők szerintem ilyen kis partiarcok; szóval mindig lesz nekik valaki. Nem is nagyon bírják talán az egyedül létet. Lehet jobban bírják a pezsgést, a bulit.

2019. máj. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy itt mindenki tudja a véleményemet a dologról, úgy hogy nem írtam semmit...
2019. máj. 3. 01:50
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Ezt bírom én is, eltelt 6-8 év, olyan megmondó emberek lettek itt páran az oldalon, hogy eszméletlen. :D Régebben inkább a hülye kérdések, meg a trollkodás, szórakozás volt a jellemző, most meg mindenki acsarkodik, okoskodik, senki véleménye nem számít, én mondom jól, te buta vagy. Idegen szakszavakkal dobálóznak, mindenki olyan csuda művelt, hogy csak na. Sokkal agresszívabb lett ez az újabb generáció. Kiművelte őket ez az mai szósőlmídia. :D
2019. máj. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Igen, a kutatások ezt helyezik kilátásba. Ez a folyamat multikauzális, de ha időben kapcsolnak az elmagányosodás elszenvedői, akkor még 30 fölött sem késő intim és bizalmi kapcsolatot kialakítani.


Miért érdekel a válasz?

2019. máj. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja, tettem már fel egy pár troll kérdést ebben a kategóriában is, mert olyan szórakoztatónak találtam, hogy nem bírtam megállni, hogy ne írjam ki, és ne a humor kategóriában legyen. Nem idétlenkedő stílusúak voltak, hanem kidolgozottak. Persze, ezek a fene nagy intelligens megmondóemberek rögtön gyanút fogtak, mert mondjuk volt bennük egy pár kirívó dolog, és jelentették, aztán meg törölve is lettek.
2019. máj. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2019. máj. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!