Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már valaki társasjáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki társasjáték vagy borkóstoló randin? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A randimásképp szervez társasjátékrandit meg borkóstoló randit, ahogy néztem sokan jelentkeznek. Milyen a felhozatal egy ilyen randin? Vannak pozitív tapasztalatok?

2020. febr. 17. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom átlag alatti, öreg, vagy gyerekes nők, meg mindenféle kétségbeesett férfiak.
2020. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy ismerősöm elment borkostolós randira, a feliratkozó 8 nyolc nő közül 1 ment el, na meg mind a 8 pasas. A nő, aki szervezte, fel is adta ezeket a randik szervezését, a nőkkel semmit sem lehet kezdeni.
2020. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez átverés, hogy tele vannak a női helyek, simán beirnak annyit, amennyi jólesik. Ennek reményében elmennek a férfiak, és kifizetnek egy valag pénzt a semmiért.


Én a rapidrandin gondolkodom, de ott sem sokkal jobb a helyzet.

2020. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es! Ezt nem értem, beregisztráltak aztan el sem mentek? Ez miért jó? A legtöbb helyen előre kell fizetni, gondolom úgy már csak elmennének...
2020. febr. 17. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Társasjátékoson voltam. Korosztályonként szervezik az egyes randikat, nem engednek összes 20 meg 50 éveseket.

A nemek aránya kb stimmelt.

Nekem nagyon erőltetett volt, sírtam hazafelé az autóban, mi a jóistent keresek én ott :))

2020. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Én olyan társasjáték randikon voltam, hogy lany vagyok, együtt voltam exemmel, és felmentünk haverjához tásasozni néhányan. Jó volt. Mióta szakítottam vele, nem társasozom sajna, mert nincs hozzá tarsaság aki akar, meg eleg ember... Csak karácsonykor társasozok a családommal.
2020. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak a vak vezet világtalant randin voltam. :)
2020. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
rapidon voltam, meg lakaton. Bőven több volt a ferfi.
2020. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!