Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még régebben olvastam itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még régebben olvastam itt, hogy létezik olyan társasjáték est ami kifejezetten ismerkedésre van. Ez igaz? Valaki volt már ott?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy off de szerintem egy kevésbé direkt, sima társasjátékos est jobb alkalom, kevésbé izzadságszagú. :D
2019. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jártam ott, de olvastam róla.

[link]

2019. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi a linket, nekem ez tetszik! Engem is érdekelne, van-e róla tapasztalat...
2019. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja, kb. összegyűlik 20 kockasrác D&D-zni, csaj meg egy darab nem lesz ^^
2019. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
#4, pontosan ez történik. Egy dolog közös mindenben, ami ismerkedésről szól: ott hemzsegnek a férfiak, nőből meg mutatóban akad 1-2.
2019. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, Barcraft, dürer?
2019. nov. 20. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#3, siralmas életed lehet ha tetszik ez a társasjátékos dolog. Ismerkedj élőben, ne a virtuális megoldásban keresd a lehetőséget!
2019. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A tablas tarsasjatek miota virtualis dolog?
2019. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, 7-es, neked nagyon súlyos gondjaid lehetnek a szövegértéssel...

De nem is tudom, kinek van siralmasabb élete: annak, aki pozitívan reagál egy egyébként jó kezdeményezésre, vagy annak, aki látatlanban leszól egy általa nem ismert programot és egy általa nem ismert embert... És teszi mindezt egy mondatban. Mondjuk veled pont nem szeretnék megismerkedni sem élőben, sem virtuálisan.

2019. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!