Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jon ra sok no hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jon ra sok no hogy a Valentin nap nem egyenlo a nonappal?

Figyelt kérdés
Haverok baratnoibol indulok ki. A pasi tegyen meg mindent nekik Valentin napon, etterem tizezrekert, nagy csokor virag, kozos furdo pezsgovel (dragaval termeszetesen), majd munka utan faradtan meg vad szex... Es akkor a no SEMMIT nem csinalt, csak kielvezte mindezt. Pedig a Valentin nap allitolag arrol szol hogy a parok KOLCSONOSEN ajandekozzak meg egymast, nem csak a ferfiak a noket. UNDORITO.
2020. febr. 17. 17:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Haverok barátnőiből..ja persze...mi nem tartjuk meg, de a környezetünkben nem is jellemző.
2020. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy van benne valami. :D Ez is már kezd csak és kizárólag a nőkről szólni...
2020. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
A vad szexel mi a baj?A barátom sokszor nehéz munkát végez,de szex mindig van. Az meg jó a pasinak is. Pezsgős fürdő meg volt már csak úgy is,alkalom nélkül.
2020. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

"Es akkor a no SEMMIT nem csinalt, csak kielvezte mindezt" Ja nyilván a nők nem robotolnak a te fiktív univerzumodban, de kicsit nézz körül, hányan ő dolgozza ki a belét éhbérért, aztán megy haza házimunkát csinálni és még nézzen is ki szexin, dögösen 3 gyerek után.

Én is írhatnék ilyen sarkított szarságokat.

2020. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én baráti társaságomban nem szokás egyik napot sem "ünnepelni". Se nők, se férfiak, se párok.

25N

2020. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Sok nő készÍt ilyenkor finom vacsorát, süt sütit, ad ajándékot a párjának. A vad szexel meg mi a bajod? A férfi talán nem élvezi?
2020. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

Fuh ne is mondd. Étterem hopp 15 ezer, millionroses - 25, rozsaszirnos furdo pezsgovel, plusz vad szex melo utan, a vegen meg maszirozz meg. Erre az egyik valaszolo ideirja hogy de a szex a ferfinak is jo most mibaj... ja jó!

Egy valentinnap alatt legombolodik az emberről egy 50 -es :D és még hulla is vagy a végén.

2020. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Aki sajnálja az minek ad ajándékot


Én készítettem vacsorát és megvettem a kedvenc italát paromnak

Nem flancoltuk túl

Egyszer kaptam ilyen million rosest megtudtam mennyi volt majdnem ordította m vele hogy ebből mennyi értelmes dolgot lehetett volna venni 😀

2020. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyenlő, mert egyiket se tartjuk :)
2020. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Bírom az ilyen kamu kérdéseket. Téged ez miért zavar? Tőled kértek rá kölcsön?

Aki egy pénzéhes gold diggert választ, annak biza tejelnie kell keményen. Cserébe lehet villogni vele az étteremben meg jól mutat a habos kádban, pucéran.

Akinek ez nem tetszik, az majd keres olyan lányt, akire nem kell ennyit költeni. Nem lesz nehéz. Annyira beetették már a nőket ezzel a gold diggerséggel, annyira rettegnek tőle, hogy lassan mindent a pasi se.gge alá tolnak. Felezik a rezsit, az összes kiadást, de egyedül viszik a háztartást, ki is szolgálják a pasijuk, és szégyellik, hogy jól esne egy évben párszor kapni egy szál virágot.

2020. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!