Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jon ra sok no hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jon ra sok no hogy a Valentin nap nem egyenlo a nonappal?

Figyelt kérdés
Haverok baratnoibol indulok ki. A pasi tegyen meg mindent nekik Valentin napon, etterem tizezrekert, nagy csokor virag, kozos furdo pezsgovel (dragaval termeszetesen), majd munka utan faradtan meg vad szex... Es akkor a no SEMMIT nem csinalt, csak kielvezte mindezt. Pedig a Valentin nap allitolag arrol szol hogy a parok KOLCSONOSEN ajandekozzak meg egymast, nem csak a ferfiak a noket. UNDORITO.
2020. febr. 17. 17:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Mert az instagramon a kylie jenner meg a kim kardashian terdig jár a rózsaszirmokban, ezert az átlag nők is úgy érzik ha nincs flanc akkor lemaradtak valamiről.

Okoljátok a szocial mediát, meg a celebeket, influenszereket a virágárusokat, akik ránkerőltetik ezt az egészet.

Mi mondjuk nem vagyunk már tinik, ez a nap nálunk ugyanolyan mint a többi...

2020. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
Hihetetlen mit megenged magának itt pár nő.
2020. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%
Mert itt egyeseknek minden arról szól, hogy van egy indok (valentin nap, József nap, Árpád nap, akármi), akkor ki kell szolgálni a nőt, vagy meg kell lepni, mert jujujj lelép az elsővel, de szigorúan egyoldalúan, ő csak a seggét teszi be, mint a házba, a kapcsolatba vagy az autóba. Jujujjj, most mi lesz ha lelép vagy ideges lesz? Semmi, 1 eltartottal kevesebb.
2020. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nálunk 0 valentin nap van. mi nem vagyunk amerikaiak, akiknél ez dívik. mi nem tudjuk mit ünnepelnek ilyenkor, mert nem érdekel minket és ezért nem is néztünk utána, le se sz...juk. persze a kereskedők úgy örültek neki amikor bejött ide, mint majom a farkának. sajnos, ez a mostani generáció már ebbe nő bele, számukra már ez természetes hogy van még egy ilyen nap, mikor lehet kötelezően költekezni.
2020. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer kívánják a nők, hogy legyen egy romantikus napjuk, erre megy a hiszti és a leundoritozas. Teljesen komolyan mondom, hogy az, aki ekkora toporzekolast rendez egy randi miatt, az ne akarjon párkapcsolatot.


Amúgy meg mi az, hogy a férfi nem élvezi, a randit?? Ő talán nem eszik egy jót? Ő nem tölt kellemes időt a szerelmével? Ő nem értékeli, hogy a párja külön gondot fordít arra, hogy azon a napon a lehető legjobban nézzen ki? Neki nem lesz orgazmusa?


És nem, ez nem a pénzről szól,meg arról, hogy csak a legjobb kell mindenből. Ez a gesztusrol szól.


Ezen a ponton szerintem jobb, ha egymásnak veritek ki a haverokkal, mert bármilyen extra figyelem igénye a nőktől a világvége számotokra, míg a többi férfi érzelmeivel probléma nélkül tudtok azonosulni.

2020. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért van olyan nő aki készül valentin napra és megfőzi drága párjának a kedvenc kajáját. Én ilyen szerencsés helyzetbe vagyok. Én meg hozok valami kis finomságot egy szál virág kíséretében és mindenki boldog. :)
2020. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindketten adtunk a másiknak ajándékot. Ráadásul kézzel készített volt én még sütöttem is a kedvesemnek. Nem mindenki várja a sült galambot, sőt - én kifejezetten imádom elhalmozni a párom ajándékokkal🥰
2020. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 peca1000 ***** válasza:
100%

Asszony kapott 1 párnahuzatot, egy szivecskès islert, oszt jó napot!


3000 Ft-ból letudva ez a romantikus baromság :)

2020. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te milyen közegben mozogsz, felénk alapból nem nagy cucc a valentin nap, nem is nagyon ünnepeljük.

Őszintén szólva az is marhára meglepett, hogy a páromtól kaptam egy szál rózsát. Nagyon jól esett. Voltunk sütizni, azt ő fizette, étteremben, azt én fizettem. Szóval vehetjük kölcsönösnek szerintem....:D

2020. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi közösben fizettük a vacaorát. Ő vett nekem egy csokor rózsát (nem millionroses és hasonlók, a közeli Tesco expresszből hozta) én pedig készítettem neki valamit, amit mindketten használni tudunk. Másnap Raffaello golyókat csináltam neki.


Tényleg nem az számít, hogy egymásra költsünk rengeteget, hanem a gesztus. Nem mindig kapok virágot, de nagyon jól esik, amikor igen. Szerintem erősíti a kapcsolatot az extra figyelmesség, egymás megajándékozása.


Abban igazad van, hogy ennek kölcsönösnek kell lennie, de látod, a haverjaidnak ez megfelel így, ugranak az asszony parancsára, igen drágám máris indulunk a luxuswellnessbe, maximum egymásnak panaszkodnak. Ki milyet választott, olyat kell elviselnie.

2020. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!