Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ismerkedésnél miért maradnak meg maradnak, viszont az élet más területén meg nem?

Figyelt kérdés
Társkeresőn olyan sokszor lehet olvasni a nőknél hogy ismerkedésnél a hagyományos értékrendet követem tehát egy férfi kezdeményezzen, de az élet más területén pl. a munka területén nem a hagyományos értékrendet követik tehát ő is akar vezérigazgató lenni meg ilyen manager meg olyan manager...
2020. febr. 17. 19:37
 1/8 A kérdező kommentje:
#Maradinak....
2020. febr. 17. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A válasz egyszerű: a nemi szerepek másképp működnek, mint az élet többi területe. Egy nőt az izgat, ha egy férfi határozott, férfias, tudja mit akar. A munkában meg tudja, hogy ő is akkor ér el valamit, ha nő létére is határozott és tudja, mit akar. Ezért a párkapcsolatban szeretné ellensúlyozni ezt a fajta keménységet azzal, hogy ő ott hagyományosan nő.
2020. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert az élet nem egy romantikus múltbéli film, ahol megélsz a másik szeretetéből. Az ismerkedés mikéntje nem hat ki a az anyagiakra, ellenben a munkahelyi pozíció igen.
2020. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Amiért a férfiak is úgy akarják keverni a lapjaikat, hogy a nő kezdeményezzen, vagy ha kezdeményeznek nála akkor feltétlenül adja meg az esélyt nekik, mint valami modern, nyitott gondolkodású feminista, de ha összejön a kapcsolat, akkor bezzeg jó lenne, ha a nő viselné a nevüket. Jó lenne, ha a nő által kihordott gyerek viselné a nevüket. Jó lenne, ha a ház körül csak a "férfi házimunkákat" (barkácsolás) kéne elvégezniük, amire jó, ha évente egyszer szükség van, míg a nő végezze a "női házimunkákat" ami viszont napi munka. Jó lenne, ha a nő nem kezdeményezne fontosabb dolgokat, mert akkor férfiatlannak éreznék magukat (vizualizáld, hogy milyen lenne, ha egy nő kérné meg a kezed)


Amúgy meg nincs igazán egy szinten az, hogy a férfiaknak kell általában társkeresőn benyögni először, hogy "szijja, mizu? :)" azzal a felvetéssel, hogy "vajon a nők megérdemlik az önálló, sikeres életet, ha engem egy minimális hátrány ér társkereséskor?",szóval talán inkább hagyjuk is az egészet.

2020. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát arra aztán várhatsz, hogy a nők önként lemondjanak a nemi szerepek azon részéről, amelyek előnyükre válnak. Nekik az a kényelmes, hogy a férfiakra hagyják a társkeresés kellemetlen részét és nem teszik ki magukat a megalázó elutasítás veszélyének. Persze ezt sohasem vallanák be, még maguknak sem, így aztán megkapod a férfidolga kifogást 1000 féle variációban, lásd a fenti hozzászólásokat.
2020. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Nekem is van ilyen nőismerősöm. A többiek már jól leírták.

Van háza, autója, jó fizetése.

DE ő nem kezdeményez, mert ő a nő.

Mondtam neki, hogy én a barátomnál kezdeményeztem. Húúú az milyen gáz...ő nem alacsonyodna le. Ő érte küzdeni kell.

10 éve van egyedül.

2020. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, a szexben "maradi" szerepet szánsz a nőnek, akivel együtt vagy, vagy azt szeretnéd, hogy az esetek kb. 50 %-ában felcsatolható péniszt használjatok, hogy te is lehess befogadó fél?
2020. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember rengeteg mindenből tevődik össze. Más vagyok, ha anyám lánya vagyok, más vagyok, ha legjobb barát, ha szomszéd, ha munkatárs, ha barátnő.
2020. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!