Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki ismerkedésnél...

Ha valaki ismerkedésnél félénk, miért hiszik azt, hogy az élet többi területén is eléggé félénk?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hibás logika
2015. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam az előbbi is helyzetfüggő, pl. megszólítani alig merek egy lányt, de ha már elkezdtünk beszélgetni, akkor nem félek.
2015. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert az emberek előítéletesek és látszat alapján ítélik meg az embert. És könyvelik is el maguknak, sokszor tévesen, de hogy jobban megismerjék nem veszik a fáradságot, mert ez mára ilyen rohanós világ lett.

Persze akadnak kivételek is szerencsére.

2015. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a nőket semmi más nem érdekli csak a látszat, az első benyomás, hogy tudjanak adott férfival villogni.
2015. febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Mert akiben tombol, az mindig magabiztos... A többi, max passzív agresszív...
2015. febr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig félénk voltam, de most annyira elviselhetetlen már az érzés hogy nincs barátnőm, hogy valamiért nincs már bennem akkora félelem. Valami hajt most nem tudom mi. Furcsa de jó érzés is. Olyasmi, hogy nem tud érdekelni ha netán nem sikerülne akkor megyek a következőhöz, pedig soha nem voltam ilyen.
2015. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!