Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy ellenkező nemű  képesek lennétek csak azért nem összejönni vele mert a kollégátok? (Nem kezdek a munkahelyen senkivel mert úgysem lenne jó vége)

Figyelt kérdés
Van egy kiszemeltem a munkahelyemen aki a minap a fent leírt dolgot mondta egy beszélgetésünk során. Megjegyzem nem egy részlegen dolgozunk. Nagy általánosságban tényleg ennyire kényes dolog a munkahelyi kapcsolat vagy ez csak az egy elvi kérdés egyeseknél?

2020. febr. 18. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen és ha szingli lennék most se kezdenék kollégával, bármennyire is tetszene.
2020. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1, köszi a választ. A közös munkahely miatt szakítottatok?
2020. febr. 18. 18:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítottunk, össze se jöttünk. Szimpatikus volt és nagyon tetszett, de elutasítottam a közeledését, kollégával semmilyen szín alatt nem kezdenék.
2020. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Ja, pedig eleg sok dekorativ no dolgozik nalunk, es van is egy akivel meg lehetne is valami, mert sokszor mosolyog, nez stb. De nem akarnek tole semmit. Nagyon kellemetlen szitu sulhet ki belole.
2020. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Multiknál nagyon belterjes a társaság. Ez elég normális dolog, de fontos, hogy napközben ne nagyon találkozzatok. Én nem zárkóznék el tőle.
2020. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened. Én voltam közvetlen kolléganővel együtt, szerintem nagyon jó döntés volt, semmivel nem rosszabb, mint mással.
2020. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Nem rajtam múlna a dolog csak amikor olyan határozottan mondta, hogy kollégával nem kezdene nem akartam firtatni az okát.
2020. febr. 18. 18:41
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Nézd,ez sokmindentől függ.Van ismerősöm,aki a feleségét ott ismerte meg,és azóta is reggel együtt mennek dolgozni ugyanoda.A munkáltatónak ez ellen semmi kifogása nincs.Van,akinek ez nem jön be,azt mondja,jobb külön cégnél dolgozni,pld fizetések miatt,nem tartja jónak,hogy 24ben együtt legyenek stb.Van olyan,hogy magánál a cégnél nem szeretik.A munkáltató kifogásolja az ilyesmit.

Viszont ez is majdnem megoldható.

Ha nem egy kutatóítézetben dolgoznék,ahol 20 évig építgettem magam,hanem egytucat egyenlő másiktíz, tinglitangli munkahelyen,akkor meggondolandó a munkahely váltás.Probléma letudva.

Egy jó kapcsolat többet ér,mint egy olyan munkahely,amiböl találsz másik tizet.

2020. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Általában nem szokott jó vége lenni, ha munkahelyen jön össze a másikkal az ember. Max. olyan helyen, ahol a szó szerinti "A szeretet munkahelye" van az embernek, azaz egy full elfogadó közegben.
2020. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8. Az utolsó mondataiddal maximálisan egyet értek. Nézzétek el nekem ezt az értetlenkedést, én csak a végletekig racionális ember vagyok. Egy korábbi rossz kapcsolat vagy munkahelyi tiltás esetén megértem( itt egyik sem áll fenn) az elzárkózást de amúgy ha kölcsönös szimpátia meg van meg sem próbálni csak mert a munkahely közös ezt nem tudom megérteni.
2020. febr. 18. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!