Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy foglalt lánnyal, nővel azért tartjátok fenn a barátságot, mert tetszik nektek, s ha vége a kapcsolatának, akkor így le tudtok rá csapni?

Figyelt kérdés
Vagy ha foglalt, akkor már nem is tetszik többé, és kész?
2016. dec. 13. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos van. Pontosan tudom egy férfiról, hogy azért barátkozik velem, mert vár a lepattanóra. Pedig nem lehet köztünk semmi, amikor még egyedülálló voltam, randiztunk is, de nem jött be eléggé.
2016. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ööö.. és ő ezt nem tudja, hogy nem lehet semmi, vagy miért vár rád?
2016. dec. 13. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már 8 éve foglalt vagyok (2 kapcsolatom volt ez idő alatt kis szünettel) és ez idő alatt soha senki nem várt rám, ha megmondtam hogy foglalt vagyok és esélytelen a dolog.

Bár akikkel randiztam a 2 komoly közötti rövid szünet alatt, azok kivétel nélkül mind 1 évre rá újra bepróbálkoztak.

2016. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ha szakít, akkor utána pont veled akar járni?
2016. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem tennék ilyet soha, mert túl sok nő van a világon ahhoz, hogy egy ilyennel kössem le magam.


Ami időt eltöltenék egy ilyen nővel való kapcsolat fenntartásáért, ahelyett folyamatosan új csajokkal is ismerkedhetnék, akiknél reális esélyem is lenne ott abban a pillanatban.

2016. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De, tudja. :) Csak még nem talált senki mást akivel hosszútávra összejött volna. Belém nagyon szerelmes volt, gondolom még mindig az. Majd akkor akad le rólam, ha talál valaki mást akibe beleszeret.
2016. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!