Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy adjam el magam társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam el magam társkeresésnél, ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkám, nincs érettségim, nem sok mindenhez értek, szüleimmel lakok, egésznap itthon vagyok, nem történik velem semmi azonkivűl hogy néha besegitek a háztartásba. introvertált zárkózott vagyok, és szocfóbiás de szeretnék nyitni az emberek felé, változtatni mert ez így nem a legjobb. A külsőmet illetően állítólag nem nézek ki rosszul, voltam már lánnyal régesrég, nem egyszer. Régen neten is ismerkedtem a chat.hun akkor voltak olyan helyzetek mikor sikerült jól kijönnöm lányokkal és találkoztam is velük. Arra gondoltam hogy megint csinálnék egy profilt, adatlapot, csak azt nemtudom milyen pozitívumot emeljek ki magamról. Hazudjak?

Meg ha nem is a társkeresés a cél én a barátok szerzésében is benne vagyok. Csak mondom nemtudom hogy adjam el magam. Nincs semmi pozitívum. A lányokkal való ismerkedés az így felejtős?


2020. febr. 21. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez így elég nehéz lesz, kinek kell egy felnőtt, munkanélküli, szüleivel élő, zárkózott, unalmas srác?
2020. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még ha lenne valami vacak munkád mert így feltételezem pénzed se nagyon van. Mindig meg nem kérhetsz a szüleidtől kölcsön. Ne hazudj azt írd ki ami valós.

De ami előnytelen azt csak egyszerűen ne hozd szóba.

Írd le a jó tulajdonságaidat. Érdeklődési köröd stb.

2020. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Eloszor is keress munkat, kezdj el valamit tanulni akar egy kepzest is. Ott is lehet ismerkedni. Ha valamennyire rndben van az eleted jobb lesz a kozerzeted is.

Nem sok no ismerkedne egy olyan pasival akinek se munkaja se penze se lakasa.

En egy fuggetlen no vagyok, jo munkaval, foiskolai vegzettseggel, igaz en is otthon lakom mivel en hazassag elott nem kivanok egybe koltozni senkivel.

En szoba sem allnek egy olyan ferfivel akinek nincs minimum ugyan ilyen hattere mint nekem


Kezdj valamit az eleteddel akkor konnyebb lesz

2020. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* bocs a hibakert telorol irtam
2020. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rockarc ***** válasza:
60%

Alap, hogy legyen munkad, normalis szakmad es fuggetlen eleted egy tarskeresesnel. Neked most nem a tarskeresesnek kene a legmagasabb prioritast adnod.


43F

2020. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindent az egyben elv alapján csináld!

Nem csak egyvalamit kell elkezdeni csinálni,aztán a másikat,aztán megint a másikat,végül társkeresőzni.Az élet nem ilyen haver!

Nem kell be..arni több szálon kell futni,mint a Dallas!

Irány valami munkahely.Most egyelőre vmi raktár,vagy olyan,ahol 1müszak van.Közben elbattyogsz a legközelebbi esti gimnáziumba beíratkozni.

Mindkét helyen lesznek nők,és tudsz ismerkedni is közben.

Pénzt keresel,tanulsz,ismerkedsz..

Elképzelhető,sőt majdnem biztos,hogy társkeresőzésre nem is lesz szükséged.

Ne vakarászd a gép előtt a t.eidet,hanem húzzál bele!

48F

2020. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!