Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire romlik az esély az...

Mennyire romlik az esély az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
...ha valaki nem társasági ember,nincs aki körülvegye és nem egy nagy szám,de látszik rajta hogy szeretne másokkal foglalkozni!
2013. máj. 13. 22:43
 1/6 Sparr0w ***** válasza:
Gondolom fiú vagy. Ez csak attól függ hogy mennyire mersz kezdeményezni, és mennyire vagy magabiztos, ha ez a kettő megvan az előbb-utóbb biztos siker, de ha nem kezdeményezel a kudarc is biztos. Az általad felsoroltak nem igazán számítanak az ismerkedésnél.
2013. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de pont emiatt vagyok szorongó, mert habár ismerkedni szeretnék, ha oda kerül a sor, úgy érzem magam, mintha vizsga előtt állnék, és leblokkolok. L
2013. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél idősebb vagy és egyre fogynak az ismerkedési lehetőségeid annál kisebb az esélyed, hogy találj barátokat.
2013. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sparr0w ***** válasza:
# 3/3: Hogy érted azt hogy fogynak az ismerkedési lehetőségei?
2013. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vki pl.: kijárja a sulit akkor utána nem veszi körbe nap mint nap 500 ember, munkája lesz (jó esetben) és egyre kevesebb ideje, hogy eljárjon ismerkedni. + minél idősebbek az emberek annál kevésbé akarnak ismerkedni, mert a sok rossz tapasztalat miatt nem mernek.


Én sajnos átélem ezt nap mint nap. :(

2013. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sparr0w ***** válasza:
Én ezt fordítva látom idős emberek minden gond nélkül leszólítanak egy kis csevegésre, a korombéli lányokat pedig csak nagy nehezen tudom szóra bírni legtöbbször(ismeretlenekről beszélek természetesen).
2013. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!