Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utasítottatok el férfit csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottatok el férfit csak azért, mert nem nálatok sokkal,10-15 centivel magasabb?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez a magasság-para egyike a gyakorin elterjedt baromságoknak, amikkel meg akarják indokolni, hogy minden a nők hibája.
2020. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
11#, ezért vicces, amikor a nők azzal jönnek, hogy az alacsony férfiak csak bebeszélik maguknak, hogy hátrányban vannak a nőknél. A valóság az, hogy nők rajonganak az alacsony férfiakért, de azok ahelyett hogy falnák a nőket, inkább kitalálják, hogy mégsem kellenek a nőknek, mert bolondok, ugye? UGYE?
2020. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

12, nem, az a baj, hogy az alacsony pasik kisebbségi komplexusosak. Ezt nem a nők dolga megoldani.

180 magas vagyok nőként, ez eléggé leszűkíti a kört, nyilván. Soha nem érdekelt, milyen magas egy pasi. Na jó, nyilván ne kelljen sámlira állnia mellettem, de érted. :D Volt exem, aki 172 magas volt, tehát 8 centivel alacsonyabb nálam. Engem nem zavart a dolog. Azonban néhány hónap alatt eljutottunk odáig, hogy ne hordjak már magassarkút (ok, megtettem szó nélkül), majd a végén már nem csókolt meg nyíltan az utcán, mert ciki, hogy pipiskednie kell mellettem, aztán már a kezemet se fogta hasonló okokból.

Most én ezzel mit kezdjek? Én soha nem tettem szóvá a magasságát, igyekeztem minimálisra csökkenteni a különbséget a cipőkből adódóan is. Mégis komplexusos maradt. 🤷‍♀️

Ő azóta valami 160 mínuszos csajszival van, asszem el is vette, nyilván nem véletlen a választás. (Konklúzió gyengébbek kedvéért: a pasik is szűrik a csajokat magasság alapon, nem csak a nők. Az alacsony nők kelendőbbek. Kamaszkislányként mindig is szerettem volna cukker 165 centis tündérke lenni, hogy tetsszek a pasiknak, nem egy Eiffeltorony...) Amúgy az én párom meg egymagas velem, szintén 180, érdekes mód őt sose zavarja, ha cipő miatt én vagyok épp a magasabb...

Szóval igen, bocs, ha valaha is újra párt keresnék, már lenne kitételem, hogy legyen már legalább egymagas velem az ideál. Ne rajtam csattanjon a kisebbségi komplexus.

2020. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 7


Ne hidd, hogy szó nélkül lesz hagyva a h.ülyeséged, és a neten csak úgy leírhatsz bármit is.

Vagy hazug vagy, vagy troll, vagy pedig agybajos, aki kiszakadt a realitásból.

Nem 165-170 cm-ről volt szó, hanem 180-185-ről. Egy ilyen magas pasinak soha az életben nem lesz a magassága miatt társkeresési gondja. Mivel MAGAS.

2020. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, de ezt soha nem fogják bevallani. Mindegy hány centi magas a nő, akkor is a minél magasabb kell. Ha van két ugyan olyan pali, csak az egyik magasabb, akkor azt fogja választani, mert erre viszi az ösztön. Mindig a lehető legjobb, legtöbb kell.


Ne vergődjetek, 190 centi vagyok. Inkább pontozzatok le ahogy szoktátok, és jelentgessetek, hogy töröljék ezt az eretnek hozzászólást, amiért máglyán kellene elégetni :)

2020. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11%
Nos, nekem 190 centi eleve nem is kéne, mert túl magas. És nem csak én vagyok így vele. De pontozzatok le nullára nyugodtan, ahogy az előbb, amikor is korrektül válaszoltam a kérdésre. Nem utasítottam el férfit azért, mert "csak" 10 centivel magasabb, hanem összejöttem egy 165 centi magas férfival. Aki csak 3 centivel magasabb nálam. Attól, hogy lepontoztok mert ez nem fér bele a világképetekbe, még így van. Sőt: a fiú tesóm 170 cm magas, a felesége 174. Ideje lenne a fejetekben rendet tenni.
2020. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hol vagytok ti 190centi magasak, főleg itt mindenki!

Mibe fogadunk hogy alacsony emberek lehettek!

Legalább ne hazudnál ekkorát, senki nem hiszi ezt el.

Nevetséges

2020. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!