Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy esélyem sincs maradandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy esélyem sincs maradandó párkapcsolatra, ha eddig csak prostituáltakkal volt dolgom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet én olyan ronda vagyok, hogy a prostik is csak komoly felárért állnak szóba velem. Ezért nem is volt még soha kapcsolatom. Olyan nem volt még, hogy bejöttem volna egy nőnek, leszólított volna, stb. Eléggé kilátástalannak látom a helyzetet, anyám szerint túlságosan apámra ütöttem, azért lettem ilyen ronda. Azt hiszem, talán az önmegtartóztatás lenne a legoptimálisabb az esetemben. Ti mit gondoltok erről? 34/F

2020. febr. 23. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. De nem a prostik miatt, hanem a külsőd miatt. Am én is hasonló helyzetben vagyok :)

F

2020. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Plasztikáztass. Nem értem, hogy nem jutott még eddig eszedbe. A prostikra költött pénzt pl. simán költhetted volna erre is, nem gondolod?
2020. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Apádnak sosem volt nője?
2020. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
"olyan ronda vagyok, hogy a prostik is csak komoly felárért állnak szóba velem." Mit gondolok? LODITASZ!!!!!!
2020. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi troll semmi vész😅
2020. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 pedig ilyen tényleg van! Velem is előfordult már.
2020. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 1Léna ***** válasza:

Mint azt írtad apádnak is lett párja, így születtél meg.

Lehet, hogy nem hasonlítasz filmsztárokra, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagy szerethető.

Azt jelentheti, hogy Téged nem a külsőd miatt fognak szeretni.

Tudod elég furcsa világban élünk. Aki barna hajú az szőke szeretne lenni, mindenki manökken, meg szupersztár formát szeretne. De a zsiráfból nem lesz elefánt. A pingvinből nem lesz oroszlán. Nem kell mindenkinek egyformának lennie. Még a pillangók között is rengeteg változat van.


Vannak olyan értékeid ami első látásra nem fedezhető fel. Számodra az az elsődleges feladat, hogy megtaláld önmagadban ezeket! Mindenkinek vannak jó tulajdonságai, Neked is. Az a Te alapod, azokra kell felépítened a helyes önértékelésedet. Mert ha ez megvan akkor megváltozik a magabiztosságod, és ennek lesz egy nőket vonzó kisugárzása. A családra vágyó hölgyek között lesz olyan aki jobban értékeli majd a belső értékeidet a kűlsődnél, mert egy családnak, egy biztonságot adó, felelősségteljes, védelmező apára van szüksége.

Jobb lenne uralkodnod a testi vágyaidon, hogy ne azok vezessék az életed irányát.

Ismerd meg előbb jobban önmagad, a belső értékeidet. Majd hozz döntést arról hogyan szertnéd élni az életed. Vállald fel a saját személyiséged, egyediségedet, értékes vagy. Egyedi, megismételhetetlen.

2020. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!