Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, nekem mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, nekem mennyi esélyem van párkapcsolatra ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira öreg, 23 éves vagyok, de minden lány elutasított eddig. Eddig nem volt még kapcsolatom. Amiatt kérdezem így hogy ennyi idősen, mert ha lett volna már barátnőm akkor van esélyem hogy a továbbiakban is találok előbb-utóbb, de így nem sok esélyt látok rá.

A kinézetem átlagos.

Úgy érzem hogy az lenne a normális ha már lett volna barátnőm.


Lehet még kapcsolatom?


2020. febr. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg.
2020. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, csak ne dobd el a fegyvert az első sikertelenségek után. Olyan fiatal vagy még...!!! Kitartóan próbálkozz!

Ffi.

2020. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha feladod, akkor 100%, hogy nem lesz. Ha tovább próbálkozol, akkor legaláb az a kevéske esélyed megmarad.
2020. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nem kortól függ, de még csak nem is feltétlenül a kinézettől. Személyiség, jellem, na meg persze anyagiak terén sem árt, ha van mit villantani. Hajrá
2020. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Uff, én 34 évesen kezdtem. Szóval, igen, van esélyed. Azt hozzátenném, hogy 30-tól kezdtem intenzív önfejlesztésbe, 4 év alatt jutottam el oda, hogy kelendő legyek.
2020. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről egy volt osztálytársam ugrott be. A suliban egy erősen túlsúlyos, pattanásos, korpás hajú srác volt, aki megszólalni sem tudott. 10 év után, tavaly összefutottam vele egy áruházban, hát, mit ne mondjak, gyönyörű férfi lett belőle. El sem akartam hinni.

Simán van még esélyed, nem kell aggódni.

2020. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!