Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen nővel lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nővel lehet ismerkedni Budapesten? Sok ilyen nő van itt?

Figyelt kérdés

Újra szingli lettem hosszú idő után, most kezdenék ismerkedni.

Csinosabb vékony lányok az eseteim. Fontos hogy okos legyen, humoros, pl lehessen vele jókat beszélgetni. Kedves, figyelmes legyen.


2020. febr. 27. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Tele van Budapest és a vidék is ilyen lányokkal. Kort is írhattál volna, és egy kicsit többet magadról. Hátha itt az oldalon is találnál ilyet...
2020. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem, itt sajnos csak csúnya, kövér, buta lányok vannak. :D
2020. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1# Az itteni nők közül senki sem keres párt magának, ne fáraszd szegény srácot.😋
2020. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Sokat lendítene a dolgon, ha magadról is írsz pár sort. Mondjuk nem mindegy, hogy ilyen szuper kiscsaj úgy az eseted, hogy te egy 28 éves, izmos, jóképű értelmiségi vagy, vagy egy 52 éves, pocakos, 5 gyerekes közmunkás.
2020. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok, budapesti, elvileg jó a humorom, értelmes is vagyok. A vékony relatív, de nincs rajtam csak egy minimális felesleg, csinos az alakom.


Hol lehet magas, értelmes, kedves fiúkkal ismerkedni Pesten?

2020. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Hozzátenném, hogy csak vicceltem, ha nem lett volna egyértelmű. :D Ilyen hülye kérdésre mégis hogy lehetne komoly választ adni?

22L

2020. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!