Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktatok egyedül lejárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok egyedül lejárni bulihelyekre Budapesten ismerkedni? Milyen sikerrel? 30 felett hová érdemes menni?

Figyelt kérdés
Szoktatok egyedül lejárni bulihelyekre Budapesten ismerkedni? Milyen sikerrel? 30 felett hová érdemes menni?
2019. nov. 16. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remix
2019. nov. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem a remix!!!!

Ócska szemét retro g9ci!

Igényes helyre menj ahol house és techno megy. A remixet hagyd meg a gyepeseknek akiknek elég a boniemm

2019. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem a Remix, akkor mi más az alternatíva?
2019. nov. 16. 09:26
 5/10 MolotovPunk ***** válasza:

/Igényes helyre menj ahol house és techno megy/

Nem mindenkinek az az igényes zene,amire te esetleg ugrálsz.Ráadásul már jó ideje azok is kikopott stílusok.

2019. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MolotovPunk ***** válasza:
Amúgy szerintem bármilyen helyre mehetsz kérdező.Sok helyen buliznak még 30 körüliek.Lehetőleg olyan helyre menj.Nem stílusfüggő ez.Kérdés persze az is te milyen zenéket kedvelsz.
2019. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

35 vagyok, 30-34 éves hölgyeket keresek a bulihelyeken.


Szinte csak az Instantot, Szimplát ismerem, de a Remixben is jártam. Ahogy emlékszem, kifejezetten nem tetszett a hely stílusa.

2019. nov. 16. 14:36
 8/10 MolotovPunk ***** válasza:
Értem.Maximum még ilyen retro helyek vannak,ahol lehet bulizni 30-as korosztállyal.Esetleg még PUB-okban.De az az igazság,hogy ma már sok szórakozóhelyen vegyes a korosztály.
2019. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Gozsdu udvar 4bro-t ajánlom. Igényes hely, és sok 35-40-es faszi próbált felszedni :D ja és persze sok no is van, 20-40es korosztalyig
2019. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyedül nem bátorkodtam elmenni még de néha jó lenne valakivel eljárni bulizni.

Én még a morrisonst mondanám ott van retro rész is és anno vegyes korosztályt láttam ott.


L

2019. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!