Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan 28-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan 28-30 éves nővel, aki még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy nőt, akivel nagyon kijövünk, de otthon 30 évesen él a szüleivel, az anyja főz, mos, takarít rá, stb, nem igazán önálló. Én külön élek a szüleimtől már relatív régóta, emiatt nekem kicsit furcsa a dolog. Főleg hogy miután felmerült az, hogy ő külön költözne, az anyja csak nevetett...

2020. febr. 29. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ezer szazalek.
2020. febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha csak szexkapcsolatra akarod, akkor hajrá, de ha bármi komolyabb, akkor csak gondolj bele,hogy gondoskodik rólad vagy a gyereketekről, amikor kell.

Nem tudnék egy ilyen nőt havernál komolyabban venni.

2020. febr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt a kérdést már kiírtad, csak pasival.


"Összejönnétek olyan 28-30 éves pasival, aki még a szüleivel él?

Pár hete megismertem egy pasit, akivel nagyon kijövünk, de otthon 30 évesen él a szüleivel, az anyja főz, mos, takarít rá, stb, nem igazán önálló. Én külön élek a szüleimtől már relatív régóta, emiatt nekem kicsit furcsa a dolog. Főleg hogy miután felmerült az, hogy ő külön költözne, az anyja csak nevetett..."


A válaszom nem, de nem az zavar, hogy otthon él, hanem az, hogy ennyi idősen nem tudja ellátni magát. Ha kivenné a részét a házimunkából, akkor oké lenne. Ha összejövünk, úgyis külön fogunk költözni.

2020. febr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán! Miért ne...
2020. febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetesen ugyanolyan kizáró ok mint a pasiknak.
2020. febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Simán. Olyannal jöttem össze, aki nem tudta mit kell csinálni egy házban, konyhát akkor látott, ha valaki elhívta magához. Akkor van baj, ha ki sem akar onnan lépni, önállósodni. Gondolom te sem úgy kezdted az önálló életet, hogy külön költöztél és másnap már minden tökéletesen működött önállóan.
2020. febr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én itt nem tudom sokan mit képzelnek.Nem mindenkinek a szülei milliomosok vagy olyanok ki össze lopták a vagyonokat.Mi a baj ha a szüleinél él?
2020. febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nem az a baj, hogy valaki a szüleivel él, hanem az, ha nem önálló, és nem is akar az lenni.


Egy haver már lassan 31 éves de még mindig az anyjával meg a nővérével él. Volt, amikor azzal viccelődött, hogy minek menjen ő el otthonról, amikor beviszik neki a kaját. Az anyjának nem tud nemet mondani, ő írányítja. Tervei nincsenek, jelenleg munkanélküli, és esze ágában sincs a jobb fizetésért máshová menni. Barátnője már kb. 10 éve nem volt, helyette hazudgál, hogy ő összejött ezzel-azzal...


Na, ez a gáz.

2020. febr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen. Persze. (35/F)
2020. febr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt a férfiak persze mind külön élnek és milliókat keresnek, persze...
2020. febr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!