Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy olyan sráccal aki nem nagyon ad az öltözködésre, mert nem érdekli, egyszerű munkája van havi 120 ezer, nincs autója és a szüleivel él?

Figyelt kérdés
és mellesleg nem volt még barátnője, és 27 éves, ilyeneknek van esélye hogy legyen barátnőjük?
2018. ápr. 2. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha te nem leszel neki a barinője, akkor nincs esélye.
2018. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja és amúgy azért volt barátnője mert túl félénk, szégyenlős megszokta a magányt, nagyon visszahúzódó, és erősen dadog. egyébként rólam van szó, én már hozzászoktam de néha megfordul a fejemben, hogy milyen jó is lenne....
2018. ápr. 2. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Strohmann miért nem vállalod már a neved? XD
2018. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy én tehetek az egészről, de a szüleim elvették minden önbizalmamat, belém verték hogy szar vagyok és nem viszem semmire, elhittem nekik leszartam a tanulást. mások is közre játszottak hogy még nagyobb lúzer legyek, kamaszkoromban kövér voltam ronda, sokszor gúnyolódtak rajtam, és ez ezek elég mély nyomokat hagytak bennem. a külsőm azóta változott jól nézek ki tetszem a lányoknak, de valamiért direkt eltaszítom őket, nem tudom miért, pedig mintha én is akarok kapcsolatot, de valahogy kevésnek érzem magam ehhez. eszembe se jut soha hogy lehetne teljes normális átlagos saját életem. igazából semmi perspektíváim nincsenek a jövőre, ha a szüleim meghalnának nem is tudom mi lenne velem
2018. ápr. 2. 00:22
 5/13 A kérdező kommentje:
mellé lőttél hármas nem teszek fel kérdéseket ebben a kategóriában.
2018. ápr. 2. 00:24
 6/13 A kérdező kommentje:
most először felmerült bennem hogy megkérdezzem itt, és asszem pont ebbe a kategóriám esik a kérdésem
2018. ápr. 2. 00:27
 7/13 A kérdező kommentje:
kategóriába*
2018. ápr. 2. 00:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Matematikai esélye van... valós nem nagyon. Ebből már csak az egyik is elriasztaná a legtöbbet.
2018. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én már külön élek, és ha ő nem vágyik a leválásra, nem dolgozik még azon, hogy önálló legyen, akkor talán nem megfelelő társ nekem.

Ha otthon laknék, akkor jó lenne nekem ő.

2018. ápr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem járok olyannal, aki nem ad az öltözködésére, nem érdekli, hogyan jelenik meg. A többi nem feltétlenül kizáró ok, azok attól függnek miért van így.
2018. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!