Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magányos, csendes fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magányos, csendes fiúnak akiknek 22 éves koráig sem volt barátnője, neki milyen lányoknál lehet esélye?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán esélye?

Nincsenek barátaim sem.

Hiába próbálkozom, vagy nem illünk össze, ő túl társasági, vagy pedig nem tetszem neki, vagy nem akar kapcsolatot, stb. Már kezdek azon aggódni hogy mindig egyedül leszek:(


2020. febr. 29. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Törpe tesód miért volt évekig egyedül? Kérdezd meg tőle
2020. febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jó esetben még minimum 50 éves van hátra.. szóval esélyek száma kb végtelen.. hozzáállás kérdése.


Ha akarsz kapcsolatot, akkor nem számít, hogy mennyien mondnak nemet.


Én akartam egy vállalkozást, környezetemben mindenki azt mondta, hogy "felejtsd el".. nos most 6 évvel később van egy vállalkozásom ami szép pénzt hoz egy év alatt.

2020. febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Kezdj el spórolni egy barátnőre. Ha egy komolyabb tőkét fel tudsz halmozni,akkor már lehet esélyed a csajoknál.

F

2020. febr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmilyennél
2020. febr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vidéki lányokkal próbálkozz, ők még nincsenek annyira elszállva mint mondjuk a budapestiek. És ez úgy értendő hogy Budapesten élő vidéki lány, már nem jó, az már elromlott, mert nagyon gyorsan alkalmazkodnak az itteniekhez, és az itt kapott óriási mennyiségű nyálcsorgatáshoz és egó tuninghoz.
2020. febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!