Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan fiú, aki a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú, aki a suliban csendes, visszahúzódó, inkább a háttérből szemlélő és a lányoknál sem kezdeményez, párkapcsolatban is ilyen félénk maradna?

Figyelt kérdés

Adott ez a csendes fiú és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ha kezdeményeznék attól felbátorodna? Vagy ilyenkor általában a félénkség is megmarad? Mi kellene ahhoz, hogy felbátorodjon? Azért jó lenne, ha a kezdeményezés után átvenné az irányítást, de nem tudom venné-e a lapot, esetleg csak ha már egyértelmű a helyzet?

Az ilyen típusú fiúk párkapcsolatban is csendesek maradnak vagy megnyílnak és bátrabbak lesznek, ha érzik, hogy szeretik őket?

20 év körüli fiúról van szó


2013. aug. 24. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megnyilna, tudná hogy bízhat benned, akkor igen, én eltudom képzelni hogy átveszi az irányítást.
2013. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 viktor123456 ***** válasza:
0%

Ez egy nyomi. Semit nem fog magáért soha tenni. Keress egy rendeset. :-)

Még itt a gyakon is klasszisokkal jobb arc mindenki. :-)

2013. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj már, mégis miért lenne nyomi? Én sem ismerem igazán, de korábban vallásos fiúiskolába járt és nyilván emiatt is ilyen csendes. Látom rajta, hogy érdeklem, de félénk, az első lépést ő biztosan nem meri megtenni. A kérdès többi része pedig csak elméleti
2013. aug. 24. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetsz, de lassan, különben el fogod ijeszteni.
2013. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyaltalan nem igy van ez csak azert van mert az osztajtarsai sokal hujebek voltak es nem akartta hogy akor azert szivasak mert o is akar csajozni es inkab jobban igy atveszelte az iskolai eveket de kesob egy parkapcsolatban szaz szazalekosan onn agat adhatja es lehet sokal jobb egy ijen pasi mint aki egy fojtaban csajozik de ez cak az en velemenyem
2013. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!