Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi munkatársam folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi munkatársam folyamatosan kritizál, hogy nem sminkelek, tényleg ennyire fontos ez a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban többször megjegyzést tett, miért nem sminkelek. Itt leszögezném, hogy alapozót, púdert, szempillaspirált minden nap használok, a szemöldökömet is mindig megcsinálom, többre viszont nincs időm, sem kedvem a reggeli rohanásban. Az ő fejében ez a külső megegyezik azzal, ahogy reggel kelek. A korombeli lányokon sem szoktam látni több sminket, pl bkv-n.

A ruháimat is szokta kritizálni, pedig szerintem nem öltözök igénytelenül, sőt, a nő kollégáim meg is szoktak dicsérni. Elismerem, hogy vannak nálam csinosabb lányok, de nem érzem magam komfortosan, ha kivan mindenem, és szerintem nem is való egy munkahelyen.

Tényleg ennyire fontos a férfiaknak a sminkelés, és hogy folyton testrefeszülő ruhákban a mellem/fenekem nézhessék? Évek óta nem találok párt, elgondolkodtam, hogy ez is közrejátszhat benne. Viszont azt sem szeretném, hogy ha változtatnék, egy felszínes alakot találnék, akinek csak a külsőségek fontosak.

Mellékesen azt sem értem, az említett férfi kollégámat miért érdekli, hogy vagyok felöltözve.



2020. febr. 29. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy perverz alak,biztos otthon rád veri.Valószínű bejössz neki.
2020. febr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szeretem ha egy nő túl van sminkelve.


Nem tudom miért mondja, vannak beteg lelkű emberek akik szeretik a másikat piszkálni / kritiziálni. Lehet akar tőled valamit de ezt mi itt neked megmondani nem tudjuk.

2020. febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
őszintén szólva szerintem is bejössz neki. én is csak egy kis korrektor szempillaspirált használok, soha nem kérdezte meg még senki h miért nem sminkelek. több barátnőm van h ennyit se használ őket se piszkálják. szerintem egy férfi csak két esetben foglalkozik ezzel: .1 meleg vagy igensi tetszel neki...
2020. febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
De miért nem szólsz be neki hangosan és vulgárisan, mert az ilyen csak ezt érti, hogy törődjön a saját ronda pofájával?
2020. febr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom bejössz neki, ezért mondogatja. Sokaknak tetszik ha teljesen ki van kenve egy nő, de szerintem szebb ha természetesen szép valaki, vagy minimális sminkel.

Van egy ismerős aki minden nap vastagon sminkelve jön dolgozni, de szerintem nagyon mű.

Nem szokott bepróbálkozni az illető?

2020. febr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
96%

Szerintem szimplán csorbítja az önbizalmadat, hogy lehúzzon a maga szintjére.


Babumm, fel akar szedni a jóöreg: "meghúzom a hajad és akkor rám figyelsz" módszerrel.


A fent felsorolt igényekből max párkapcsolatban kérnék néhányat, nem egy munkahelyen....

2020. febr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Az hogy évek óta nem találsz párt szerintem nincs kapcsolatban ezzel az esettel. Nem hiszem hogy a kinézeted miatt nem találsz. Szerintem valami más van a háttérben...egy tippem van is hogy mi lehet.

De a lényeg hogy a legtöbb férfi nem várja el hogy fél kiló vakolatot kenj magadra.

Ez az ember csak csipkelődni, kukacoskodni akar.

Ilyen emberek pedig ,akik beszólogatnak(holott közük sincs hozzá!) ,akadnak mindenfelé.

F37

2020. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Alapvetően nem, legalábbis nálunk, itt mindenkinek joga van eldönteni, hogy hogy akar kinézni, és mindenkinek más jön be, nincs jobban vagy kevésbé elfogadott stílus a szélsőségeket leszámítva. Külföldön tapasztaltam olyat, hogy van, ahol szinte elvárás, hogy a nők sminkben menjenek ki az utcára egy nagyváros elit negyedében, viszont nem gondolom, hogy ők otthon az élettársuk előtt is egész nap sminkben vannak, úgyhogy alapvetően aki komolyan akar tőlük valamit, az smink nélkül is el kell fogadja őket, és ez mindig mindenhol így van.
2020. febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtat, hogy ez nem egy általános elvárás!

Azt tudom, hogy neki évek óta nincs párkapcsolata, hogy bejövök-e neki, fogalmam sincs. Konkrét megjegyzése nem volt, hogy akarna valamit.

Ha valaki elhívna randira, természetesen én is ahhoz illően öltöznék és sminkelnék.

2020. febr. 29. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

Ez munkahelyen elfogadhatatlan személyeskedés, talán még zaklatás is.

Nyugodtan mondd meg neki, hogy szálljon le rólad és foglalkozzon a munkával.

2020. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!