Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakit valamiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit valamiért nem kedvelsz, de az illető folyamatosan mondogatja, hogy ő mennyire kedvel téged és fontos vagy neki, akkor megváltozhat a véleményed?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy egy férfinak rólam elég csúnya dolgokat mondtak. Teljesen elítél sajnos. Azt gondolja, hogy semmibe veszem és mivel az én rokonaim és ismerőseim róla mondtak rosszakat, így én ezért rossz embernek látom és nem kedvelem. Viszont nekem ő pont, hogy tetszik és szeretem. Beszéltünk pár alkalommal a személyes konfliktusaink után és higgadtan próbáltam tudomására adni, hogy rosszul ítélt meg mások elmondása alapján és én valójában kedvelem. Ő sajnos továbbra is negatív velem szemben.

2017. dec. 7. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Változhat. Ha addig csak simán nem kedveltem, akkor utána már a hátamon futkos a hideg, ha eszembe jut.
2017. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnálom. Hiányzik nekem és bánt, hogy rosszul ítél meg.
2017. dec. 7. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne pesztráld folyton azzal hogy te mennyire kedveled őt mert ez a behízelgés azt sejteti hogy hátsó szándékaid vannak. Ha valaki így viselkedik én inkább tartom a távolságot vele szemben. Azoknak a dolgoknak egyáltalán alapja sincs amit mondtak rólad? Több mint valószínű hogy felfújt esetleg sarkított történetek, de meg van a valóság alapjuk mert az emberek ritkán találnak ki egymásról teljesen fiktív történeteket, inkább csak kiszínezik az eredetit. Amúgy az előítéletek miatt nem kell magyarázkodnod.
2017. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg kell b___szódni hát meg b---szódni.
2017. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nem kedvel, akkor nem. Ne zaklasd.

Szerelmet nem lehet kikovetelni.

2017. dec. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: pedig milyen jó lenne, ha mégis.
2017. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!