Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar engem egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem egyetlen lány sem?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve vagyok egyedül, azóta nem volt senkim (szex sem). Munkahelyen egyszerűen átneznek rajtam, vagy csak játszanak velem. Egyszerűen nem értem mire jó az, ha döglött lóba rúgnak. Ezalatt azt kell érteni, hogy úgy tűnt mintha akartak volna valamit, aztán hirtelen megváltoztak és hozzám se szólnak. Ez a játszadozás velem eléggé rosszul esik. Most is azt hittem, hogy lehet egy lánnyal valami mert mosolyogtunk egymásra már jópár alkalommal munkahelyen, és egy helyről is járunk dolgozni, illetve utcán is rámköszönt már egyszer, tehát nem vagyunk teljesen idegenek egymás számára. Elhatároztam, hogy kezdeményezek, erre pont ma reggel munkába menet kellett látnom, hogy jót beszélget egy másik fiúval. Inkább hagyom őket, és nem kezdeményezek.


27/F



2020. febr. 29. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak havernak tartanak,nem akarnak többet.Nem nézel ki jól?Csendesebb vagy?
2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Csóró vagy?
2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%

Nem olvastam végig de gondolom csóró és ronda vagy. Innentől kezdve nincs miről beszélni.

23/L

2020. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy kedvesen beszélgetnek, csevelyegnek egymással nem jelenti biztosan azt, hogy egy párt alkotnak!

Máskor szólítsd meg ezt a lányt, hívd el egy sétára, cukrászdába, kávézóba. Vagy elfogadja, vagy nem, de ha nem közelítesz feléje, akkor - látod - esetleg talál magának valakit...

2020. febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én nemtudom mi a probléma. Magas vagyok (két méter). Inkább csendesebb vagyok.
2020. febr. 29. 21:40
 6/22 anonim ***** válasza:

5.-re.


És?


Kocsi, lakás, meló?

2020. febr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A kocsi kivételével megvan minden.
2020. febr. 29. 21:50
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom veled ni lehet a probléma. Vékony vagy esetleg csúnya? Ha az a lány beszélget valakivel az még nem bisztos, hogy a párja is.
2020. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Éppen azért tettem fel a kérdést, mert nemtudom, hogy miért nem kellek egy lánynak se! Vékony nem vagyok, tipikus férfias testalkatom van, lehet van egy kis felesleg rajtam de nem vagyok az a szétfolyt, kóros kategória! Az pedig, hogy csúnya vagyok-e nem tudom, de azt igen, hogy errefelé a vékony testalkatú, feszülős superskinny nadrágot viselő, alacsony divatbu*ik szép lányokkal vannak.
2020. márc. 1. 16:01
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 ott a válasz, legyél Te is divatbzi!
2020. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!