Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre kevesebbet írt a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebbet írt a lány, vettem a lapot, h nem vagyok neki szimpi, aztán újra és újra felbukkan. Mit akar tőlem? 26F

Figyelt kérdés

Ismerkedtem a neten egy lánnyal kb fél éve.. nagyon sokmindenről tudunk beszélni, sokat nevetgélünk

Minden nap órákig írtunk egymásnak meg az utobbi időbe telefonáltunk is

Aztán egyszercsak egyre kevesebbet reagált amikor írtam neki

Úgy voltam vele nem fogok eröszakoskodni vele.... ha nem akarna velem találkozni vagy nem akarná folytatni akkor nem fogok rá nyomúlni

2 hétig nem válaszolt az utolsó beírásomra

Aztán egyszercsak mintha mi se történt volna válaszolt meg írt hozzá egy regényt is hogy mi van vele

Örültem neki mert napokig egész nap megint tökjól elvoltunk hivogattuk egymást

Aztán megint eltünt 3 hétre, a telefont se vette fel, kinyomta, meg nem válaszolt amikor írtam

Viszont tegnap este berugott és úgy felhivott kicsit részegen, h miért játszok vele meg miért játszok az érzéseivel, miért vagyok ilyen gerinctelen....

Én játszok vele?? Én elhivtam egy talira, lemondta, elhivtam egy kávéra, lemondta, elhívtam h végre találkozhassunk, mindet lemondta h neki nem jó.. a fél év alatt kb 6x próbálkoztam.... Itt lakik a másik kerületbe szoval még messze se lakunk egymástól


Mit akar tőlem??


(25nő és 26f)


2019. okt. 19. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar
2019. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem válaszolt,gondolom azalatt volt neki más.Aztán mikor azzal nem jött össze a dolog,akkor ismét elővett téged.

Ne hagyd,hogy úgy bánjon veled mint a gyerek a játékszerrel.Ez az én véleményem.

2019. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van.
2019. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem írod/mondod neki is meg hogy mi a problémád vele? Hogy megértse miért hanyagolod te is őt. 2 hétig nem válaszolt neked? Örüljön hogy ezek után még szóbanálltál vele.
2019. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire fáj, ő nem akar téged. Ha nekem fontos valaki, akkor egy napig se hanyagolom.
2019. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egopolírt akar, figyelmet, mikor nem kapja meg éppen az aktuàlis kefepartnertől.
2019. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok: valaki más volt neki, aztán amikor elővett, te voltál a szamár a ló helyett.
2019. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Időnként van neki másik pasi, téged pedig talonban tart.
2019. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz foglalkozni fél éve egye olyan nővel, akivel még nem is találkoztál?
2019. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Talonba vagy rakva.
2019. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!