Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyszerűbb, halk szavú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerűbb, halk szavú fiút van olyan lány aki vonzónak talál?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék barátnőt, de sajnos ilyen típusú vagyok, így nem nagyon vagyok korombeli lányok közelében, neten meg senki nem ír vissza.
2020. febr. 29. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, en is ilyen pasi vagyok sajna.
2020. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. febr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem is a társaság középpontja, de ha kettesben vagyunk, azért jó lenne ha beszélgetne és nem halna meg a beszélgetés pár percenként.
2020. febr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
37%
Pedig van, csak hallgatni is tudni kell, bár hozzá kell tenni, hogy 2 énem van, mikor az életemet élem akkor ilyen vagyok, csendes, visszahúzódó, anime/sorozatnéző, 'nemennyünksehovajónekünkitt'. Aztán van az, mikor megcsap az adrenalin szele. Vadállat, szuicid, kattant, nem normális, elmebeteg... kaptam már mindent, amit egyik természetű partner sem tud elviselni, néha túl nyugodt vagyok, néha túl vad. Ennek ellenére volt, aki 6 évig próbált elviselni, de sajna nem ment neki, pedig már vettem gyűrűt is XD.
2020. febr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pontosan mi a korodbeli? Amúgy a halk szavúsággal semmi baj nincs, sőt èn jobban szeretem az ilyeneket, mint a nagykèpű, figyelemhiányos, hangos barmokat. Őket kifejezetten utálom. Az egyszerű egyèbkènt mit takar? Buta mint a föld? Az nem jó. Szerintem egy ideális pasi okos, intelligens, nem baj ha mások előtt visszahúzódó, de kettesben lehessen vele èrtelmesen beszèlgetni, ès ne legyen egy anyámasszonkatonája. Főleg az ágyban ne...19/L (szerintem a mostani barátom is ilyen típus, ès vele tökéletes megvagyok)
2020. febr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

19/L

Ja igen, ezt kihagytam, a leglényegesebbet...

Ilyen téren nem panaszkodott senki.

"Nem nagy, de az rendesen oda van rakva."

Egy lány idézete.


Na most ez nem tudom, hogy bók, vagy csak szépítés. :-/

2020. febr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kollégám, iszonyat halk, alig hallani, amikor beszél. Felesége van és két gyermeke. Nem tudom hogyan, de ezek szerint lehet.
2020. febr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy mivel sok nő van a világon, így statisztikai alapon akadhat neked nő, de nem biztos, hogy olyan, amilyet akarsz.


A csajozához stílus kell. Ha neked az nincs meg, és nem is fejleszted ki magadban, akkor ne várj nagy eredményeket.


(2-es voltam).

2020. febr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól függ:


1. Számítógép függő, aki amikor meg kellett volna tanulnia kommunikálni, helyette gépezett és erről a mai napig nem szokott le?


2. Elvárja-e, hogy én vigyem a szót, vagy tud beszélgetni, csak ha van más, aki beszél, akkor háttérbe húzódik.


3. Meghallgat-e és elmondhatok-e neki bármit, bármikor vagy igaziból kommunikálni sem szeret, meg emberek között lenni, meg semmi hasonlót és 10-15 év múlva én is idegesíteni fogom.


4. Egyértelműen tudja-e kommunikálni a véleményét, ha van, vagy mindig találgatnom kell, hogy mit gondol.

2020. febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól nézel ki, akkor a halkszavú srácra azt mondják: "Olyan titokzatos és férfias!"

Ha xarul nézel ki, akkor a halkszavú srácra azt mondják: "Olyan béna és lúzer!"

2020. febr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!