Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő játszani próbálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő játszani próbálja a nehezen elérhetőt, vagy csak egy részük? Vagy ha szeretnének közeledni valakihez akkor ezt kihagyják?

Figyelt kérdés
Társkeresésben sajnos tapasztalatlan férfiként kíváncsiságból érdekelne, elsősorban női szemszögből. Úgy tűnik ez a része mint valami kötelező klisé, de vajon tényleg elengedhetetlen az ismerkedési szakaszban a nők részéről?

2020. márc. 1. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez valójában arról szól h szeretnének meggyőződni arról h normális, értelmes, vonzó férfi vagy-e.

Ahogy általában a férfi is megválogatja a nőket.

Kivéve ha mind1 csak legyek vki.

2020. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Persze,még akkor is ha bejössz nekik,mert hogy nézne ki ha egyből az ágyadba ugranának.
2020. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem elengedhetetlen. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de nekem nem megy a szex érzelmek nélkül. A vágy is egy érzelem, például. Nekem ezekhez idő kell.

Aki szerint ez csak időhúzás, meg feleslegesen kéretem magam, azzal nem egymást keressük. Volt, hogy azért szakítottam meg az ismerkedést, mert a pasi szerint az a "normális", ha legkésőbb a harmadik randin lesz szex is. Nekem ennyi idő arra se elég, hogy haverok legyünk.

2020. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Kérdésben, de még a kategóriában sem, szó nem volt a szexről.

Ismerkedésről volt szó, nem az alkalmi kapcsolatokról.

2020. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig teljes együttműködéssel és kölcsönösséggel ismerkedem.


De kétségtelen, hogy mostanában rengeteg hímnemű a szó szoros értelmében azonnal rátér a szexre.

Én itt nem távolságot tartok, hanem kapcsolatot bontok rögvest.

2020. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bizony nem a szex a témája a kérdésnek, hacsaknem annyiban hogy kéretni szokták-e magukat a lányok csak azért mert attól félnek hogy a fiú csak szexet akar? Ill. van egy olyan kérdés is hogy: Honnan szűrhető le az hogy azért nem enged az udvarlónak mert fél, vagy nem akar tőle semmit, vagy csak kéreti magát? Jó lenne érteni ezt
2020. márc. 1. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

#6 Hát ezt leginkább sok beszélgetéssel, kérdezéssel, őszinteséggel, emberismerettel lehet kiszűrni, hogy ezekből melyik esetről is lehet szó.

Lehet, hogy bizonytalan a hölgy, lehet, hogy szeret huncutkodni, lehet, hogy élvezi az ismerkedés fázisát, bármi lehet - kommunikálni kell.

2020. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kérdés nem konkrét, általànosítva tettem fel, tehát nem egy személyes eset miatt kérdem, mégha tényleg van ilyen akkor is. Szóval ha kommunikálunk vele megtudhatjuk, de rákérdezéssel kéne vagy hogy? Nem gáz az úgy?
2020. márc. 1. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, hogy nem konkrét esetre tetted fel a kérdést, azért írtam, hogy általánosan mi segít, mi működhet. Azért is soroltam példákat, mert bármi állhat a dolog mögött. Sose fogod megtudni, ha nem teszel érte. Ha meg teszel érte, egyre nagyobb tapasztalatod lesz.

Sok minden kiderülhet a beszélgetésből, ha meg nem derül ki, akkor tapintatosan rákérdezel. Mi baj lehet belőle? Nem biztos, hogy őszinte lesz, vagy azt a választ kapod, amit szeretnél, de ez már csak ilyen, egy örök tanulási folyamat.

2020. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az én esetem lényegtelen, mivel akinél felmerült ez a kérdés nem is érdekel igazán (nem éri meg "játszadoznom" vele), inkább csak okulni szeretnék más esetekre, hisz később hasznos lehet nekem is, vagy akár másnak is.
2020. márc. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!