Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly ez a "beskatulyázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly ez a "beskatulyázni, teret adni" szöveg 30hoz közeledve is?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 21:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Meglepően gyakori jelenség sajnos. A párom barátai között is nem kevés ilyen 30 éves kisgyerek van. Ne haragudjon meg senki de az egész hétvégét piálással meg haverozással tölteni minden alkalommal egy baromi gyerekes dolog. És persze kizárt dolog mellette értelmes párkapcsolatot kialakítani.

A párom például már régen befejezte ezt, ahogy azt érezte, hogy ő egy felnőtt, önálló, felelősségteljes ember szépen le is építette az ilyen gyerekes ivócimborákat. Mert ez bizony ennyi. Ők nem barátok, csak kell valaki akivel inni lehet meg át lehet menni ha unatkozik. Nem kell meglepődni, a férfi haverságok nagy része ennyire felszínes. Bármilyen komoly téma feljön vagy bárkinek problémája van képesek azonnal hazaszaladni.

Aki 30 körül van és még mindig ezen a szinten van attól menekülni kell. Szerintem bármilyen felnőttként gondolkozni tudó ember be tudja látni, hogy az ilyen nem fér bele egy felnőtt életbe. Nyilván el lehet menni havi pár alkalommal meginni egy sört, de ez a minden hétvégén bebszás, minden nap a haverok dolog nagyjából 18 éves korig, tiniknél elfogadható. Nyilván nem véletlen, hogy az ilyeneknek soha nincsen normális párkapcsolata. A párom régi ivócimborái közül sincsen senkinek. Egy kapcsolatra időt és energiát kell szánni, ez nem megy ha még hétvégente sincs idő egymásra mert a haverkák fontosabbak.

Szóval kérdező az ilyenek 15 éves szinten megragadt kisgyerekek. Ismerek olyat aki még 40 évesen is itt tart. De egyáltalán nem normális dolog, nem a te gondolkodásmódoddal van a baj. Természetes, hogy semmilyen érett, felnőtt ember nem járkál a haverokkal egész hétvégén és nem bszik be minden hétvégén. Egy párkapcsolatba sem fér ez bele. Nem kell nagy gyerekekkel foglalkozni, ennyi.

2020. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
23%

"Nem kell meglepődni, a férfi haverságok nagy része ennyire felszínes."


A női haverságok is ilyenek, ebben nincs különbség a két nem között. Csak ott látványosabb a "hihi piszi-puszi barátság", és durvábban megy egymás kigolyózása a hátak mögött.


De amúgy ez rossz, de ellenkezője is, amit még a South Park gúnyolt ki, hogy 30 felett kötelezően annyi az élet, hogy grészklinika nézés meg ilyen képmutató csevely a többi nagybetűs NAGYON KOMOLY FELNŐTTEL!!!!!!!+!!+!!! Megengedett témák: gyerekek, barkácsolás, grészklinika vagy annak mai megfelelője, gyerekek, grillezés, gyerekek, az a piszok kormány. Motorosok szidása opcionális kiegészítő.

2020. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%

Van egyáltalán értelme válaszolnunk? Leírod, hogy semmit nem bánsz, aztán odaszúrsz a válaszod végére egy mondatot, hogy de, milyen gáz szinten vannak és mennyivel jobb vagy.


Leírod, hogy nincsenek nagy elvárásaid, mert leírsz párat és szépen, burkoltan azt is, hogy legyen top pasi.


Azt is leírod, hogy nincsenek nagy elvárásaid, milyen rosszak mások párkeresési dolgai... De, a te kapcsolataid sorban kisiklottak.


Szóval, összegezve: Minden jó vagy, de mégsem. Minden okés, de mégsem. Senki sem rossz, de mégis.


Oké. Ha tényleg annyira szép és jó vagy, akkor szerinted miért nem találtál normális kapcsolatot? Szerinted mások miért találnak akár a társkeresőn is komoly férfiakat?

2020. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
És nézzük meg a téma másik részét is: Vajon mi gyerekesebb? Boldogan élni az életet vagy másokkal, olyanokkal foglalkozni, akiktől amúgy semmit sem akar az ember, csak bizonygatni, hogy ő mennyivel komolyabb?
2020. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%

Okkal szimglik. Ezek azok, akik 40 évesen sorra bsszák még a számukra elérhető nőket, haverkáznak, aztán a depresszió (amit az okoz, hogy senkihez sem kapcsolódnak igazán érzelmileg) vagy az életvitelük megöli őket 50 előtt.


Válaszd a cukit. Nem, nem egy kanos incel vagyok aki a saját béna malmára akarja hajtani a vizet. Csak valamivel (7 évvel, maybe) 30 előtt megtanultam a leckét. Fontos, hogy vonzzon a másik fél, de jobb, ha az embert keresed a másikban és később próbálsz meg hozzá vonzódni. Fordítva csak fszfejeket talál az ember.

2020. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
En egy ilyen embertol valtam most el. Heti 4 nap edzes, 2 haverozas, 1 nap meg mar a telefont is kellett nyomkodni, mi tortent a vilagban, mik vannak a webshopban. En mar nem is leteztem kb, soha nem kerdezte meg, hogy vagyok. Lassan mar szex sem volt. Minden heten 500x mondta el mennyire szeret. De azert ne korlatozzam be. Ha egy napot vele akartam tolteni, mar bekorlatoztam. Azt vettem eszre, hogy mosok fozok takaritok egy lakotarsra. Hat, ez igy eleg sz.r elet.
2020. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg gyakori ez mostanában én tesomon látom ezt és a haverjain, sőt egynek közülük gyereke született és nyilván hanyagolja őket a nagy haverokat ....egy ideig biztosan.

Nos ,lehordták minden csicska papucsnak,rajta gúnyolódtak vagy egy órát és hogy ők sosem tennék ezt 😀

De ez a mentalitás komolyan mintha középiskolás kamasz fiúk lennének mikor mind meglett férfiak.

Nem divatos trendi akárkik 😊csak átlag dolgozo emberek.


Tudom nem vigasz 😊esetleg keress idősebb korosztályban ....bár ma már az se garancia

2020. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kiemeled a negatív példákat. Társkeresőn akár több ezer matched is lehet, ha nagyon akarod megtalálhatod a megfelelőt.
2020. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 peca1000 ***** válasza:
93%

Vannak ilyen pasik is, akiknek csak arra kell egy barátnő, hogy otthon (vagy máshol) igazolják, hogy nem bu....zik.


Az ilyennek nincs ideje olyasmire, hogy kapcsolat, és hogy a másikkal lenni.


Léteznek normális férfiak is, akik kinőttek a gyerekkorból.


Keresgélj egy kicsit tovább!

2020. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
Gyerekekkel ismerkedsz, az a baj. Kerüld el őket a fenébe és kész. Mi korán alapítottunk családot és köszönjük, tök jól megvagyunk. Ehhez családcentrikus életszemlélet kell. Le sem írom, milyen ritkán barátozunk. :D Egyszerűen nincs rá idő, de nem is hiányzik. Mindig van valami családi program, felújítás, tanfolyam stb, ami elveszi az időt. Aki ennyire barátokban gondolkodik, az nem alkalmas akár egy későbbi családalapításra. "Megjavulni" sem fog, mint ahogyan a sok liba képzeli. Mindig előrébb lesz az eljárás, mint egy festés vagy beteg gyerek ápolása, DE akár csak a saját párjuk... Őszintén, kapcsolat az olyan, ahol mellékesen vagytok egymásnak? Manapság egyre többen élnek párkapcsolatnak csúfolt dugópajti-kapcsolatban. Ezt ne keverjük egy családcentrikus szemlélettel. A kettőnek köze nincs egymáshoz. Vagy ez van, vagy az. Nincs váltás ezek között, csak önbecsapás, aztán meg széthullott családok. Egyszerűen el kell őket engedni, keress tovább hozzád hasonlót.
2020. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!