Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit reagálnátok ha kb.30 évesen rátok írna facebookon egy számotokra ismeretlen régi hódolótok?

Figyelt kérdés
Tehát ha valakit még nem ismertél, de annak idején pl. látásból ismerhetted tini korodban valahonnan. És így a semmiből rád írna és hát ha nem is szerelmet vallana pszichopata módon de írna egy kisebb monológot, majd elhívna randizni? Ti elmennétek vele?
2020. márc. 3. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ez sok mindentől függ....hogy be jön e az illető nekem,van e valakim, vagy ismerkedem e mással., de ha egyik sem akkor miért ne
2020. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tiltanám.
2020. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez jó. Ha bejönne örülnék neki, hogy rámírt.
2020. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos érdekes olvasmány lenne, én kiváncsi lennék rá. Aztán ki tudja?
2020. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egy időszakom, amikor lepattintottam magamról néhány nagyon kedves, nagyon helyes srácot (kettőt, közel egy időben), egyiknek se tudom a nevét, de elkezdtek közeledni, csak nem érdekeltek, mert volt egy NAGY Plátói szerelmem és nem érdekelt senki más.

Az egyik srác a buszmegállóhoz közel szólított meg és az időt kérdezte (te jó ég, ez még a mobiltelefonok előtti korszak volt, olyan 22 éve) és amikor megmondtam, akkor állt még előttem a haverjával és azt kérdezte, mire várok itt ilyen késő éjszaka? És hogy de szépnek tetszik lenni, így szemüveggel is, de anélkül is. És jól megnézett a szemüvege alatt és fölött. Én azt mondtam, hogy: - Igen? Na, ennek örülök.

És akkor megkérdezte, nem mennék-e el velük egy italra valahova, szívesen meghívna. De megráztam a fejem, pedig nagyon tetszett, mert annyira szerelmes voltam a plátóiba, meg hívő voltam és csak hívőt akartam és szűzen akartam férjhez menni és hasonlók, szóval hiába kérleltek, közben a buszom elment és felpattantam és elrohantam, ők meg csak néztek utánam.

Jaj, ha az a magas, szemüveges srác megkeresne.:)


Volt egy másik, akit a boltból ismertem, ahol dolgoztam és mindig túróstáskát vett és egyszer nagyon rossz kedvem volt a plátóim miatt és nagyon durcásan szolgáltam ki és elpirult. Aztán legközelebb bűntudatom volt, amikor megláttam, rámosolyogtam és kérés nélkül elé tettem a túróstáskát és akkor is elpirult.

Ő egy annyira helyes fiú volt, csak számomra még akkor nagyon kisfiú. 1-2 év múlva, amikor már nem dolgoztam ott, véletlen összefutottunk és kiderült, hogy kicsit kapcsolódik a szakmánk (én könyvelőcégnél voltam, ő egy magánnyugdíjpénztárnál) és megadta a telefonszámát, ha volna esetleg bármilyen kérdésem, mert nagyon el voltam keseredve, épp akkor tanultam a könyvelést. De nem hívtam fel sose, mert hát ugye a plátói...

Hát vele is szívesen meginnék egy kávét, bár már rég nem emlékszem a nevére és a szám se tudom, meg van-e még valahol felírva. Sok mindent eltettem emlékbe, talán az övé is meg van egy őskori noteszemben. :)

2020. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha "ismeretlen", akkor mitől "régi"?
2020. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Udvarias levélre udvarias visszautasítással válaszolnék.
2020. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 Mindkettő én vagyok :D
2020. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem találkoznék kettesben egy ismeretlennel. Akár valamennyire szimpatikus, akár nem. A biztonságomat kockáztatni nem éri meg.

Ha normális hangnemben ír, akkor normális hangnemben megköszönném az érdeklődését, majd befejezettnek tekinteném a kommunikációt.

2020. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, de én olyan típus vagyok aki nem tud egyből randizni, szóval ezt jelezném neki, hogy oké, de nem randi, csak ismerkedés, cimbizés, és majd látjuk, hogy később kapható vagyok-e randira. Én szívesebben ismerem meg az illetőt, és étterembe ahol nyüzsi van ott díszkomfortosan érezném magam, nem tudnék úgy megnyílni, és ahhoz hogy megnyíljak nekem több idő kell. Mivel introvertált vagyok, szóval éttermes randit maximum jóval később tudnék elképzelni.
2020. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!