Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen gondolkodású férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen gondolkodású férfi aszexuális vagy meleg?

Figyelt kérdés
Haverom már lassan 34 éves és még szűz.... Tudom hogy lenne tök átlagos nem csúnya nője ha akarná de neki a legszebb nők kellenek és azt mondja inkább van egyedül és marad szűz minthogy összejöjjön egy olyan nővel aki számára nem vonzó száz százalékosan..
2020. márc. 4. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Egy nőnél ugyanezt elfogadják és senkinek sem jut eszébe, hogy aszexuális vagy leszbikus lenne. Ha egy férfi gondolkodik így, az manapság emellett még felszínes, hímsoviniszta disznónak is számít.
2020. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Válogatós, de nem az, amikre gondoltál.
2020. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Leginkább kattant.

Pont a szexuálisan legaktívabb éveit tölti magányban.

2020. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlen hogy meleg, különben a nagyon szép nők sem tetszenének neki! Az lehet, hogy a szexuális vágyai az átlagosnál gyengébbek, s ez párosul egy párválasztási maximalizmussal, ezért nem feszíti annyira a hév, ami kompromisszumkötésre bírja.


Ez a jelenség szerintem egyébként nők körében jóval gyakoribb, de mint a példád mutatja, férfiaknál is előfordul.

2020. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor egy nőies pasi? Feminin?
2020. márc. 4. 08:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: Attól még, hogy valakinek az átlagosnál gyengébbek a nemi vágyai és maximalista, egyáltalán nem lesz feminin. (A válogatósságuk miatt egyedül maradt nők sem maszkulinok.) Egy férfinál a femininitás alapvetően azt jelenti, hogy érzékeny lelkű, kifinomult, művészlélek, ad a külsőségekre, messze áll tőle a keménység, durvaság, agresszió. De egy feminin férfi simán lehet szoknyavadász is. A femininitástól nem lesz valaki sem maximalista, sem meleg. Ezek között nincs ok-okozati összefüggés.
2020. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a libidoja, magamról tudom minél alacsonyabb annál valogatosabb vagyok. A másik minek legyen olyannal aki nem jön be neki igazán, azt meg nem a te tiszted megitelni, hogy neki milyen nők jutnak. Azt majd a nők eldöntik, pl. sok szabályos arcszerkezetu not látok az ellentetjevel. és persze fordítva, ellentétek vonzak egymást. Ha igényes magára (+ egészséges) van egy kifinomult ízlés világa, egy neki szimpatikus külsőről szerintem lesz majd párja.
2020. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Neked miért probléma, hogy csak olyannal fog majd kapcsolatba lenni, akivel mindenhogy van kémia????


Az ilyen emberek irtó idegesítőek. Elképzeltem kerítesz neki egy ronda nőt, aztán majd ne csodálkozz, hogy kidob a nővel együtt.



Hagyd már békén a haverodat. Szeretnéd, hogy neked is ezen sportolnának a haverjaid, családod, vagy barátaid, ismeretlen emberek????


Utána nem tudnád miért állnak sorba a neccesebbnél neccesebb randi partnerek. Elképzeltem mint egy portékát a haverjaid a szebeket előre tegyétek a sorba a rondákat hátrébb. Neee! :D


Az ilyen emberek mint te nevezik őket pletykás, kotnyeles embereknek, akiknek annyira unalmas az életük, hogy nem tudnak körbe nézni a saját házuk táján! Mert volna mivel foglalkoznod. Khm.


Nem aszexuális a haverod, mert egy aszexuális nem vonzódik szexuálisan, mert nem érdekli a szex, de pl. az sem aszexuális aki undorodik a szextől.


Maximum demiszexuális.


Amúgy hogy lenne már meleg, se nem biszexuális, hiszen a számára 100% vonzó nővel szeretne párkapcsolatba kerülni.


Öcsém te se szereted a haverod!

2020. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
60% Ha nem esett volna le, a kérdező maga a haver. Már többször tett fel itt kérdést.
2020. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

77%-os ha nem esett volna le, tudom, hogy a kérdező a haverjáról írt. Én írtam neki egy példát, hogy mit szólna, ha a haverja,a baráti társasága, a családja vagy ismeretlenek sportolnának azon, hogy miért nincs nője.


Neked nem esett le a válaszom!

2020. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!