Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége olyan nővel van vagy nője lesz akire mindig is vágyott? (hasonlóan mint a nőknél)

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 12:19
 1/7 Hellmano ***** válasza:
Én , mindig olyannal voltam. De sok embernek nincs sok választása és nekik lejjebb kell adni az igényeiket, ha nem akarnak örökre egyedül maradni. Szóval szerintem sokkal több az az egyén, aki nem olyannal van, mint szeretne!
2020. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, a férfiak többsége örülhet, ha talál egyáltalában olyan nőt, aki hajlandó érdemben foglalkozni vele. A nők válogathatnak kedvükre, nem a férfiak.
2020. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

"A nők válogathatnak kedvükre, nem a férfiak."


Áruld már el nekünk, hol van ez a rengeteg (közel) tökéletes férfi?

2020. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én személy szerint nem. Mindig is egy csodaszép vékony lányról álmodoztam, de sajnos nagyon ronda nővel áldott meg a sors :( Nem tudom ezt mivel érdemeltem amúgy... :(

28/F

2020. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
3#, ha nektek nem csak a (közel) tökéletes férfiak felelnének meg, máris végtelen választási lehetőségetek lenne.
2020. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
#3 gondolom nálad is ott kezdődik a FÉRFI, hogy: saját cég, luxuskocsi stb... eltaláltam? :)
2020. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 3-as elszólta magát.

Neki és a többi nőnek csakis a tökéletes férfi kell.

Ja bocs, utólag odarakta zárójelbe, hogy a majdnem tökéletes is elmegy, jelezve, hogy ő tudja mit beszél.

Kérdésből kiindulva úgy érthette, hogy ideig-óráig beéri rosszabb emberrel is.

2020. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!