Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mád is hasonlóan érzi az...

Mád is hasonlóan érzi az orvosokkal kapcsolatban, hogy a legtöbb férfi orvos ambiciobol penisz nivelesbol megy orvosnak, míg a nők többsége a gyigyitasert? 28F

Figyelt kérdés

Természetesen van kivétel, de az általános tapasztalatom valahogy ezt érezteti velem .


Ui: telrol írtam bocsi a hibákért


2019. jún. 8. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Hááát, az egyértelmű, hogy a férfiak azért mennek, mert presztízse van az orvosi munkának, DE maradjunk annyiban, hogy véleményem szerint a nők 90%-a csak azért megy annak, mert megakarja mutatni, hogy ő aztán nem kevesebb egy férfinál. Szóval nem teljesen igaz ez a csak a gyógyításért megy annak.
2019. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
mind a pénzért megy
2019. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes felvetés ... Két orvos és egy jogász barátom is volt, mind kis péniszű. Ketten hivatás szerűen dolgoztak, míg az egyik orvos csupán presztízsből. (Félre kezelt egy kisgyereket...)
2019. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy orvosit nem olyan könnyű elvégezni, hogy annyi motiváció elég legyen hozzá, hogy "milyen menő orvosnak lenni". Főleg Magyarországon, ahol nem éppen a legjobbak a fizetések az orvosszakmában.
2019. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Miért kellett 0-ra pontozni? Csak leírtam a tapasztalatom.


Marha jól néz ki, hogy itt mindent cenzúrázni kell, és csak a rózsaszínködös maszlagot írni.

2019. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvosnak általában azért mennek az emberek, mert minden rémhír ellenére igen jól fizetik őket. Magyar viszonyok közt persze.

Meg zömmel családi nyomásra mennek orvosi egyetemre a fiatalok, a szülők csinálnak ebből presztizskérdést.

Manapság a többség eleve úgy jelentkezik orvosi egyetemre, hogy tudja, egy percet se fog Magyarországon orvosként dolgozni, egyből mennek Írországba, Svédországba,

A Debreceni Egyetem orvosi karán az angol mellett svéd tanfolyam is volt már évekkel ezelőtt is. Vajon miért? Mert milliókat akarnak keresni már a kezdetektől a fiatal orvosok és ezt külföldön tudják elérni.

Presztizs? Nem. A pénz a válasz. A pénznek van presztizse.

2021. febr. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!