Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen típusú férfi senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú férfi senkinek nem kell vagy lehet csinosabb barátnője 194 ezer nettó jövedelemmel?

Figyelt kérdés

Egy vékony nem férfias testű, hosszúkás arcú 170 cmes férfi vagyok, általában a csinosabb nők az eseteim mint pl Vanessa Mai.

Lehet ezen változtatni pl ha kondiba megyek kellek a nőknek vagy ez ilyen és sosem kellek a nőknek.

Ez a kép egy jó illusztráció erre.

[link]


2020. márc. 4. 12:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Vagy ez..


[link]

2020. márc. 4. 12:57
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom. De olyan férfi egész biztosan nem kell a nőknek, aki rosszul érzi magát a bőrében (akár a kinézete, akár a munkája miatt), rinyál is róla, de nem tesz semmit, hogy javítson a helyzetén.


33N

2020. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

chad incel


Aham. Olyan férfi nem kéne, aki az incel ideológiával akár csak köszönőviszonyban van.

2020. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyen férfira hasonlítok.


[link]

2020. márc. 4. 13:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés nem vicc akkor javíts az önértékeléseden. Amin lehet változtatni változtass, amin nem azt fogadd el és ne is gondolj rá. Ezeket a képeket meg nem tudom honnan szedted de elég toxic ...az hogy az egyik alapon egy fejjel alacsonyabb mint a másik midnegyiken mindent elmond. Én magas vagyok nem saját magamért akarok kompenzálni, de vannak alacsonyabb csávók is akiknek feleségük gyerekeik családjuk van... ne azon gondolkodj, hogy 'lehet- e egyáltalán ebben a világban ilyen', hanem, hogy hogyan és mit tudsz érte tenni..kondi nem hátrány semmiképpen
2020. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem kéne mert 3x ennyit keresek és láttam szüleim házasságán hogy mennyire nem tud működni ha a nő sokkal többet keres. nem anyumat zavarta (persze kicsit ő is, de inkább azért mert apám alkesz volt és sokszor azt a keveset se adta haza) hanem inkább apámat. iszonyat frusztált volt, de ahhoz meg lusta hogy képezze magát és jobb állást találjon. mielőtt lepontoznátok: engem nem zavarna hogy a másik kevesebbet keres, nekem az a tapasztalatom hogy a férfiakat szokta ez zavarni és nagyon fruzstráltá tenni, amik konfliktusokhoz vezetnek....
2020. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a képen látható pasira hasonlítasz, akkor az ilyen "csinosabb" nőket felejtsd el nyugodtan. Ettől még gyújthatsz, rontani biztos nem fog a helyzeten. És nyugi, nem csak azért nincs "csinosabb" nőd, mert csóró vagy.

Légy nagyon hálás, ha egy átlagos nő szóba áll veled!

2020. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na szerinted?? XD
2020. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem normális frizurával, ruhával és egy kis borostával még akár normálisan is kinézhetne ez a csávó. Meg peraze nem ártana mondjuk 4-5 kiló izom se. Kezdj el te is dolgozni magadon aztán jó lesz az.
2020. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#4 sikítva röhögök ne haragudj😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!