Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék 33 évesen aldiban vagy lidlben dolgozó nettó 250 et kereső férfi, ha csak diplomás ápoló vagyok nettó 204 ezer ft-ért és emiatt a nők levegőnek néznek? Felvesznek oda végzettség nélkül? A nőknek tetszenek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem emiatt néznek levegőnek.
2020. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Őszinte választ vársz? Az ápoló és Aldi dolgozó is kispályás...


Én nőként keresek 400 ezret... hasonló - hasonlót vár el a másiktól.

2020. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...
2020. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
? Ez van, pénzből élek én is
2020. febr. 8. 16:55
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én diplomás építészmérnökként is csak ennyit keresek és pont ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te.
2020. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetnél h elmész és felvételizel.Miért lettél ápoló?Ha egy aldiban geccsölnél azért megérné feladni a mostani munkád?Ha csak a pénzért mentél az az egészség ügybe és szereztél diplomát..akkor...mondanám h elég hly lehetsz de azért mégis csak valahonnét össze szedted azt a papírt.Am szerintem az ápolónők tök vonzóük meg arik..biztos a nők is hasonlóan gondolkodnak az ellenkező nemű ekről.Próbálj meg nem hlye pcsákra halgatni meg figyelni és megoldódik a barátnő gondod is.(Én biztos nem hagynám ott a pályámat egy szaros aldi-ért csak azért mert jaj több pénzt fizet.)
2020. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
én pedig 2.5 napért számlázok ennyit, és tele a naptáram. Keress radikálisabb megoldásokat. Pl. angliába kimehetsz pár hónapra, ápolóként rommá keresed magad, aztán itthon pedig keress valami mellékes bizniszt, fektess be, stb.
2020. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Jajjj Istenem...

Állandóan ez a nettó-bruttó bér...nem unjátok még?

Én eddig sosem úgy ismerkedtem, hogy jövedelemigazolást kértem volna bárkitől is.


Nem ez miatt néznek levegőnek, megnyugodhatsz. Volt kollégám még ennyit sem keresett, de mindig volt neki barátnője.


Unalmas már ez a sok kamukérdés gyártás ebben a témában, kicsit erőltesd meg magad és legközelebb valami szaftosabb kérdést kérünk.

2020. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Ez most Aldi vagy Lidl reklám???
2020. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
miért lenne reklám, válaszokat vártam, pl aki váltott azoktól
2020. febr. 8. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!