Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak viszonyítás végett, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak viszonyítás végett, csak a külseje alapján 1-10 hanyas csaj Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
Tehát most tekintsünk el attól hogy híres, hogy modell, meg mindenről amit róla tudtok. Ha meglátnátok egy olyan külsejű csajt az utcán, átlagos ruhában, 1-10-ig hanyas csajnak mondanátok reálisan?
2020. márc. 4. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem mondanám 10esnek ha nem designer ruhákban meg sminkben van. Nem jönnek be a modellek. Szép nem azt mondom, meg modellnek teljesen megfelel, mert ahhoz egy bizonyos testalkat, arc stb kell, de nekem nem a magas, vékony, 'deszka' lányok a típusaim ha választhatnék bárkit. Ha a villamoson meglátnám egy farmerban 7 körül szerintem.
2020. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Nőként 10/10-et adok rá.

Nagyon szép az arca, vékony kis derék, homokóra alkat, nem tudom, hogy miért kell mindig lehúzni. Nem véletlenül lett modell. Ennyi.

2020. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
A gyakoris pasiknak ő max csak 10/2.
2020. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyon jó csaj. Na és látod ő pont nem a megszokott deszka modell, nem is értem.

25L

2020. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
#1 vagyok. Kifugáznám félreértés ne essék. De ha 10est kap akkor jobb nő nincs nála a világon. Meg mindenkinek más jön be. Én pl az alacsonyabb lányokat szeretem, modelleknél feltétel egy bizonyos magasság.. aki nekem bejön, valszeg ott ki lenne selejtezve.
2020. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Szép lánynak tartom, de hát tudjuk ez a gyakori... ;)

N40+

2020. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Ki az?
2020. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Szubjektív, nekem 3 pont, irritáló és ez a külsejen is meglatszik, infantilis, buta, elkényeztetett, apa kedvence, egoista kis picc sa, ez jön le róla. Objektíven 10/7

Ettol függetlenül egy nekem 4-es, objektíven is 4-es csaj jobban megfog.


Nekem 10-es nő, Grace Kelly, azt hiszem objektíven is.

Nem hiszem, hogy magyarázni kéne, hogy miért, süt róla az intelligencia, ami bajossaggal, femininséggel, kifinomultsaggal, stilussal, celtudatossaggal, de mégis valamifajta szerenyseggel, gyengédseggel párosul. Szerintem zseniális.

2020. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Tudtam hogy lepontoz a női kommandó, lemerem fogadni bármelyikőtök jobban bejönne nekem, mint Barbi, de azért duzzogjatok, nem ti fogjátok eldonteni, hogy a férfiaknak ki tetszik, főleg azt hogy nekem ki.

Aki nem hiszi el amit mondtam róla, győződjön meg róla Viszkok Fruzsival való videójában, meg van még pár... Egy jól sminkelheto kirakat baba, nem vonzó nekem szemelyszerint.

Ha meg Grace Kelly miatt lettem lepontozva. Nezze meg ezeket a képeket, nem hiszem hogy nagyot tévedtem azzal, ha azt mondom, hogy objektíve ő a világ egyik legszebb nője (volt).

[link]

[link]

[link]

[link]


Palvinrol nekem ez szubjektív vélemény, objektíven adok rá egy 7-est, mert szerintem gyerekes az arca azért, de ez is szubjektív hogy én mit gondolok objektívnek. Ez az én véleményem, attól nem kell lepontozni.

2020. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
2/10. Atlag alatti telibeszart buvarruha alkat. Nincs melle,nincs dereka,atlagos arca van. Nala sokkal szebb es jobbalaku lanyok vannak az ecsort katalogusokban!!!
2020. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!