Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Palvin Barbara szintű külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbara szintű külsejű nő valamint Molnár Krisztián szintű férfi között párkapcsolat elképzelhetetlen úgy hogy a férfinak nincs egzisztenciája?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem, de a példád túl extrém.


Ennél kisebb különbség is azonnali kizáró ok tud lenni. Lásd átlagos nő - átlagos férfi összeférhetetlenséget, idézem "mert nem tud rá felnézni".

2017. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csajok nem adjak lejjebb a megszokottnal. Unalmas lenne nekik.
2017. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha Molnár Krisztián milliárdos lenne, akkor ilyen luxusprosti szerű nő simán leállna vele szerintem.
2017. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy nem túl valószínű.
2017. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Ki az a Palvin Barbi?

Ki az a Molnár Krisztián?

2017. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol kéne már olyannak a $zar, aki ezer jobbat kaphat?
2017. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Molnár Krisztián ilyen kigyúrt állat, műugró európabajnok.


Leghíresebb versenye:

[link]

2017. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Elképzelhetetlen. De ennél kisebb különbségekkor is. Nem láttam még egy olyan kapcsolatot sem, ahol a csaj tényleg gyönyörű volt, a srác pedig átlagos és szegény. Se a környezetemben, sem az utcán. Sőt, rengeteg olyat látok, hogy még az átlagos külsejű nő ismerőseim is egy gazdag és csodás kinézetű lovagot várnak.
2017. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Diavolino44 ***** válasza:
89%

#8

Szerintem nyisd ki a szemed jobban. hanyszor lattam mar a csoro rosszfiu eltartatja magat teljesen normalis nokkel.

2017. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a csajt vágom,hogy kicsoda,de én mondjuk tőle sem esem hasra.Igazából szerintem az egy f...szság,hogy az ellentétek vonzzák egymást.Szóval ha most valami átlagos,csóró gyerekről beszélünk,akkor elég esélytelen.
2017. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!