Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiatalabbnak nézek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalabbnak nézek ki a koromnál, miért csak az idősebb férfiak akarnak velem megismerkedni?

Figyelt kérdés

Ezt, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, nem én találtam ki. A férfi-nő ismerkedéstől teljesen függetlenül naponta tapasztalom számtalan szituációban, hogy meglepődnek a koromon, valamint azért én is látom a tükörben. Átlagban olyan 21-22 évesnek szoktak nézni.

Nincs rajtam semmi, amivel öregíteném magam, fiatalos ruhákat hordok (szoknya és nőies felső vagy ruha és 99%-ban magassarkú). Alacsony is vagyok, nőies testalkatú is, a mellem nagyobb az átlagnál, de ez nem hiszem, hogy öregít, a hajam a fenekemig ér, nem nyanyás. Mégis rendszerint a 40-es (közepe, vége), 50-es férfiak találnak meg, pedig én szívesebben ismerkednék ilyen 35-ig bezárólag. Miért lehet ez és hogyan lehet ezen változtatni? N29


2020. márc. 4. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Személyiség, kisugárzás, beszéd.
2020. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nagymellű, alacsony lányok, sajnos nem az eseteim
2020. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
En imadom a nagymellu alacsony lanyokat, foleg ha noisen oltozkodnek.
2020. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul választott szoknya, ruha, magassarkú mind öregíthet, nem is beszélve a fenékig érő hajról. Szerintem valamit rosszul látsz. Nincs egy fej nélküli képed?
2020. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert ronda vagy.
2020. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert az idősebb férfiak között több van egyedül, 30-35-ig a jobbaknál sorok állnak.
2020. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A 35 évesek, 25-20 évesekre buknak...
2020. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon sok ilyen idős pali szent meggyőződése, hogy egy élő puncimágnes, és bármikor fel tud szedni egy fiatal csajt. Pont azért repülnek rád, mert 20 éves naiv kis libuskának gondolnak.
2020. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!