Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni egy idősebb nagyon gazdag férfivel?

Figyelt kérdés
Tudom, most jönnek a gyűlölködő válaszok, de nem tudjátok megérteni a helyzetem. Eddig gazdagok voltunk, de a szüleim eladósodtak, el kell adni a házunkat és kisebbe költözni, a kocsikat is el akarják adni és azt akarják menjek el dolgozni. De nem értek semmihez. Nem látok más kiutat a helyzetből, nem tudnék más színvonalon élni.
2013. márc. 4. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tanulhatnál valamilyen szakmát..így csinálják mások is! Ha jó nő vagy találhatsz gazdag pasit kérdés mennyit szánsz rá, hogy elmenj olyan helyekre ahol nagy eséllyel összefuthatnál velük. Mert az a hely bizony nem a sarki közért lesz.
2013. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
53%
Kül. társkeresök. De egyszerübb, ha nem egyet keresel, hanem alkalmi ismeretségeket, kivéve ha nagyon jo megjelenésü, müvelt, magas IQ-ju vagy. Hol lax? (priviben is jöhet)
2013. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Szép vagyok, mindenki azt mondja, nagyon sok udvarlóm van, de én nem szeretnék futó szerelmi kapcsolatokat, gondolnom kell a jövőmre. Főiskolát végeztem, de olyan szakot amivel nem lehet elhelyezkedni. Egyenlőre van annyi pénzem, hogy elmenjek drágább helyekre és szerencsére a ruháim is minőségi drága darabok.
2013. márc. 4. 12:02
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig gazdagok voltatok akkor gazdagok között mozogtatok. Gazdag embereket csakis az ő környezetükben találsz. A régi gazdag barátokat, ismerősöket környékezd meg, hátha lesz egy idősebb férfi aki szívesen elfogad szeretőnek..
2013. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
73%
sajnos már elkeltem
2013. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Látom félre értettél, nem szeretőt szeretnék, hanem férjet, aki tudom hogy biztosítani tudja számomra életem végéig a jó színvonalat. Sajnos az ismerősök társaságában nehéz ismerkedni, mivel az idősebbeknek már feleségük, családjuk van, akinek pedig nincs a szüleim iránti tiszteletből nem állnának szóba velem ilyen szempontból. Sajnos elég nehéz a helyzetem, ugyanis ebben a társaságban elég ismertek a szüleim és nem tudja senki, hogy hova jutottunk
2013. márc. 4. 12:11
 7/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettelek félre, ezért is írtam a szerető kifejezést. A legtöbb gazdag korosodó férfi már nős. Annak csak szerető kell. Aki gazdag és idősebb is az meg elvált férfi, nem fog újra nősülni (a pénz fontosabb nekik) így ők is csak szeretőt tartanának.

Mi is gazdagok vagyunk, ilyen körökben mozgunk. Vannak gazdag idősebb férfi barátaink, ismerőseink, de pontosan tudják hogy a legtöbb fiatal nő csak a pénzére hajt. Az egyik barátunk (nagyon gazdag ember, több szálloda tulajdonosa) mondta nem is olyan régen nekem.

- Én tudom hogy nem azért van velem X.Y mert jóképű és izmos lennék. Nem vagyok vak, nézzek tükörbe. Neki csak a gazdagság, a pénzem kell. Én megadom neki. Kap pénzt, kényelmet, jó életet, én cserébe megkapom a testét.. Ez egy üzlet. Így jó ahogy van.. Ha jön jobb, szebb akkor csere.


Szóval, kedves kérdező. Ha gazdag férjet akarsz akkor mozogj az ő körükben. De eleinte úgyis csak szerető leszel..Férjet kifogni sokkal nehezebb lesz mint gondolnád-- De én sok sikert kívánok neked, ha másképp nem tudsz érvényesülni az életben

2013. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

[link]


Csak azért tettem fel a képet, hogy lássátok nem egy szőke szilikonos lány vagyok, nem tudnám magam szeretőnek elképzelni.

2013. márc. 4. 12:26
 9/68 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,neked semmi önbecsülésed sincs?Nem gyűlölködni akarok,mert semmi rosszat nem látok benne,ha valaki gazdag pasival akar élni,DE:Nem tudom miért akarsz megmaradni egy szép,de buta nő szinten,tudod,sokat számít a papír,valamilyen végzettség,még ha nem is dolgozol.Akkor legalább mondhatnák az ismerőseid,hogy nem alaptalanul élvezed a vagyont,hanem te is megdolgoztál legalább a diplomádért.Neked nem kínos,hogy eddig a szüleid tartottak el,most meg egy pasitól várod?Szerintem pár év múlva nagyon meg fogod bánni,hogy sohasem dolgoztál.Majd 10-20év múlva,ha elmúlik a természetes szépséged,és csak a plasztika tart össze,itt fogsz keseregni hogy a pasid otthagyott egy fiatalabbért,elváltatok,te meg nem tudod mit csinálj,mert nem értesz semmihez,pénzes csávóknak meg már nem kellesz.Szerintem ez gáz,de te tudod.Egyébként,gondolom a szüleid megdolgoztak a pénzért,nem ölükbe hullott.Talán kövesd a példájukat és iratkozz be egy egyetemre,dolgozz valamit é úgy akarj gazdag férjet.Mert azok általában saját köreikből választanak,hasonló végzettségű,intelligenciájú nőt vesznek el,ha nem csak a szexre kell nekik.
2013. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő, látom te nem olvastad az eddigi beszélgetéseket, főiskolát végeztem, diplomám is van és hasonló körökben mozgok, csak ott nem tudok ismerkedni, szórakozó helyeken meg sajnos nincsenek olyan emberek, akik nekem megfelelnének, azért szeretnék idősebb férjet, mert ő tudom, hogy megbecsülne, sajnos a fiatalok, akik gazdagok is, tudom hogy elhagynának, ha találnának valaki mást.
2013. márc. 4. 12:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!