Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok Tinderen? Ez valami szórakozás?

Figyelt kérdés

Azt már megszoktam, hogy a több ezer jobbra húzásból eddig kb. egy tucatnyi match lett, mint, ahogy azt is, hogy 10-ből 9 lány el sem olvassa, hogy mit írtam (külön díj ellenében látható, hogy olvasta-e), illetve akik olvassák azok közül is csak minden ötödik válaszol és közülük is csak minden 10.-el van tartalmasabb beszélgetés... Azt azonban nem tudom megérteni, amikor épp javában beszélgetünk és megszakítja a kapcsolatot...


A “legszebb” múltkor volt, amikor úgy tűnt sikerült egy egyéjszakás kalandot összehoznom. Mivel mind a ketten szülőkkel éltünk, így felajánlottam, hogy kiveszek egy szobát kettőnknek 2 órára, aminek az ára 10 ezer forint volt (szerencsére csak lett volna, mert csak a helyszínen kellett volna fizetni). Megbeszéltük, hogy a hely közelében találkozunk a megbeszélt időpontban. Én időre ott voltam, vártam rá 1/2 órát, miközben írtam neki, hogy merre van, de ő nem válaszolt semmit (pedig látta...). Végül “csak” egy doboz óvszer árával lettem szegényebb (bár azt még máshol is el lehet használni)... Végül én töröltem őt. Nem is zavar igazán, hogy nem lett semmi a dologból (gondolom talált valaki mást), hanem, hogy ilyenkor miért nem lehet szólni...



2020. márc. 5. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Leginkább azért nem szólt, mert nem is akart tőled semmit, csak jól felültetett.
2020. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy ez mire volt jó neki. Főleg úgy, hogy ha előre kellett volna utalni a szállás árát, akkor 10 ezrem bánta volna... Ja meg volt olyan akivel megbeszéltük a randi időpontját (normál randi), már csak s helyszínt kellett volna, erre eltűnik...
2020. márc. 5. 17:38
 3/28 A kérdező kommentje:
Meg volt, aki azon “sértődött be”, hogy meg mertem kérdezni, hogy alkalmit vagy komolyat keres. Nekem amúgy mind a kettő jó szokott lenni, csak ahol komolyat keresnek, ott én is igyekszem jobban megismerni a lányt, jobban kerülöm a direkt szexuális témákat, illetve igyekszem valamilyen romatikusabb programot kitalálni randinak.
2020. márc. 5. 17:41
 4/28 A kérdező kommentje:
Megjegyzem nekem is volt már olyan, hogy pont ugyanarra az időpontra összejött egy másik randi is és inkább a második lányt választottam (ami amúgy hülyeség volt, mert aztán törölt (még a randi előtt)), de én legalább írtam az első lánynak (nem az utolsó pillanatban!!!), hogy mégsem fog összejönni, mert más dolgom akadt (leginkább munka szokott lenni az “ok”).
2020. márc. 5. 17:48
 5/28 October15 ***** válasza:
81%
Hát pl ha nem úgy kérdezed meg tőle, hogy "alkalmit vagy komolyat" akkor nem fog megsértődni. :D
2020. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Amúgy az mennyire hátrányos, ha a tanulmányokat hozom szóba? Csak mert általában a “párjaim” nagy része nem jár, míg én járok egyetemre. Pl. van olyan, hogy ő leírja, hogy egy gyorséttetemben dolgozik, míg én pedig, hogy egyetemista vagyok (bölcsészkar).
2020. márc. 5. 18:15
 7/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk a gyorsétteremben se mindegy, hogy valaki a ranglista alján marad (ahol mindenki kezdi), vagy esetleg üzletvezető lesz belőle... ;) Ez utóbbira meg szerintem egy diplomásnak több esélye van, mint annak, aki 8 általánost végzett...
2020. márc. 5. 19:18
 8/28 October15 ***** válasza:

Lehet 8 általánossal árufeltőltőként többet keres mint mi fogunk 12 év BA, MA, PHD + doktori után. :D 221k bruttó...


Biztos van olyan csaj akit zavar ha közlöd, hogy egytemista vagy. Ennek nyilván lehet az az oka, hogy 0 egzisztencia vagy az, hogy szegény egyszerűen ennyire sötét. :D [8 általánossal azért benne van a pakliban.]


De amúgy ha ennyi példát fel tudtál sorolni és még mindig használod a tindert akkor valszeg jött össze ez-az szóval nem értem ezt a világfájdalmat. :D

Inkább készülj Rómára vagy adj hálát, hogy már letudtad. :D [Már ha az ELTE-n vagy a DE-n vagy.]

2020. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem addig komolytalan az egész amíg csak a tinderen beszélgettek! Én anno badooztam, de ott akivel úgy alakult, azzal hamar átmentünk messengerre, vagy viberre. Így ugye tudtunk szóban is beszélni, mert fel tudtam hívni. Ha ez megvan, akkor már lehet hinni, hogy az a lány komolyan gondolja és nem csak szórakozik.
2020. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
ELTE-n vagyok. :) A Róma már megvan, már csak a görög kell. :D Amúgy nem, sajnos, eddig semmi nem jött össze a Tinderről, pedig már mint említettem, legalább több 10 ezer jobbra húzásom volt, mióta használom (kb. 1 hete...)...
2020. márc. 5. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!