Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatnék nőhöz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden álmom, hogy végre nőt szerezzek. Mindig elfog egyfajta rossz érzés amikor pl a WestEndbe látom a csávókat a gyönyörű, modellalkatú barátnőikkel az oldalalukon. Ilyenkor arra gondolok, hogy nekem ez miért nem adatott meg? :( Nincs sok pénzem. A külsőmet inkább hagyjuk... -.-" A szexuális életem rendben van, folyamatosan járok prostikhoz, de szeretnék már egy olyan nőt aki éjjel-nappal mellettem van. Nincsenek nagy elvárásaim, sőt az évek alatt teljesen leadtam az igényeimet. Mindössze annyit várok, hogy az adott lány legyen vékony, kedves, széparcú. Sokszor látok ilyen nőket az utcán, de nem merek odamenni. Tudtok valami megoldást, vagy soha nem lesz rendes nőm?? :"(

28/F



2020. márc. 6. 06:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

"Külsőt inkább hagyjuk" de persze a lány legyen vékony meg szép arcú... Továbbá sugárzik az írásból az hogy neked a szex számít. Majd ha átgondolod a dolgaidat és reális elvárásokat támasztasz a nőkkel szemben, majd akkor talán találsz valakit.

23F

2020. márc. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Nincs sok pénzed de folyamatosan jársz prostikhoz? Ebben némi ellentmondast vélek felfedezni. Egy prosti alapból nem olcsó mulatság szerintem.

Ha en tudomást szereznekszereznék róla ismerkedés során az lenne az utolso hogy láttál.

Szerintem tegyél érte hogy a külsőd jobb legyen. Pl a prostira szánt penzt költhetnéd arra is. Igy talan tobb esélyed lesz vékony nőt tálalni parkapcsolatra.


N

2020. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Valdd be, hogy ez csak egy kamu kerdés, amivel a vénszüzeket akarod kiparodizálni. Olyan nem létezik, hogy valaki a valóságban is ennyire tökéletesen hozza az idióta lúzer karaktert.
2020. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Nőt nem "szerezni" kell és az egész megfogalmazás olyan, mintha valamiféle "luxustermékhez" akarsz jutni mert "az neked jár".

Önfejlesztéssel, előbb a lelkedben kellene rendet tenni, hogy egyedül is boldog legyél, persze lehet anélkül is, csak esélyes hogy a párkapcsolatot a magánytól történő megmentésre használnád.

2020. márc. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként írtam ezeket.
2020. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Biztos nagy a kereslet a rendszeresen ku.rvázó, csóró, csúnya pasikra, főleg a szép arcú, vékony, kedves lányok között.
2020. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%

Nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb!

"Nincs sok pénzed de folyamatosan jársz prostikhoz? Ebben némi ellentmondast vélek felfedezni. Egy prosti alapból nem olcsó mulatság szerintem." - Egy barátnőt fenntartani többe kerül, mint mondjuk hetente prostikhoz járni.

2020. márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#3 én nem vagyok szűz!
2020. márc. 6. 08:01
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Woman w = new Woman();

w.obtain();

2020. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Ha a szexualis eleted rendben van, akkor mission complete :)


Minek kell ezutan meg not "szerezni"?

2020. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!