Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csak a milliós fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a milliós fizetés az elfogadható?

Figyelt kérdés

Ha spórolsz, és nem viszed a nőt exotikus nyaralásokra, havonta párszor drága étterembe, akkor megkapod, hogy fogadhoz vered a garast és unalmas vagy, nem csupa pezsgés veled az élet...

Ha lazára veszed az életet, mész szórakozni, nyaralni, de nem teszel félre havonta 100.000 + Ft-ot, akkor meg felelőtlen vagy, nem gondolsz a jövőre, nem leszel jó társ hosszútávon...

Tényleg csak az segít, ha milliós fizetésed van, hogy tudjál is költeni jó sokat a nőre, és mellette félre is tegyél pár százezret?


2020. márc. 7. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Igen, párkapcsolatban élő munkatársaimtól is hallom sokszor, hogy a feleségük kezeli a férfi fizetését, sajnos sok nő tényleg csak a pénzre megy, ennyi ember már csak nem hazudik, túl sok helyről lehet ezt hallani!
2020. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjátok már ezt a hülyeséget!
2020. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem értek egyet! Sose a milliós fizetésem miatt kellettem a nőknek.
2020. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyáltalán nem fontos. DE én rosszul érezném magam, ha a párom rosszabbul keresne mint én, mert én simán megtehetem, hogy elmenjek nyaralni jobb helyekre, és ha ezt a párom nem teheti meg, akkor rosszul érezném magam mellette, mert úgymond visszahúzna. Illetve nem tudnék rá felnézni mint férfi, ha még az ő nyaralását is én fizetném. Igaz, hogy az én helyzetem különleges, olyan szempontból, hogy jól keresek. De ha kevesebbet keresnék, akkor is csak annyit várnék a el a páromtól, hogy ne keressen kevesebbet mint én. Illetve nekem az is leír egy embert, mert ha valaki ambíciózus, akkor nem marad meg egy szinten. Én is a semmiből építkeztem és ha nekem nőként sikerült, akkor egy férfinek nehogy már ne.
2020. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%

" DE én rosszul érezném magam, ha a párom rosszabbul keresne mint én, mert én simán megtehetem, hogy elmenjek nyaralni jobb helyekre, és ha ezt a párom nem teheti meg, akkor rosszul érezném magam mellette, mert úgymond visszahúzna. Illetve nem tudnék rá felnézni mint férfi, ha még az ő nyaralását is én fizetném. Igaz, hogy az én helyzetem különleges, olyan szempontból, hogy jól keresek. De ha kevesebbet keresnék, akkor is csak annyit várnék a el a páromtól, hogy ne keressen kevesebbet mint én. Illetve nekem az is leír egy embert, mert ha valaki ambíciózus, akkor nem marad meg egy szinten. Én is a semmiből építkeztem és ha nekem nőként sikerült, akkor egy férfinek nehogy már ne."


Nem zavar téged, hogy saját magadnak mondasz ellent? Most akkor fontos neked az anyagi helyzet, vagy nem?

2020. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem fontos, hogy milliós fizetése legyen. Az fontos, hogy ne keressen rosszabbul nálam. Ha én 200.000-at keresnék akkor elég lenne, hogy ő is annyit keressen.
2020. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
20%
Igen, de még ha meg is keresel annyit, akkor sem te kezeled a pénzt, hanem a nő. Máskülönben zsugori incel vagy. Sajnos a média mára nagyon elferdítette a nők világnézetét és irreális elvárásokat tartanak alapnak. És ha valaki ez ellen hangot emel az "incel, soviniszta". Ez itt is látható.
2020. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
29%
Ilyeneket olvasva nem sajnálom, hogy nincs barátnőm, az utolsó pénzemből is kiforgatna a válaszok alapján.
2020. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
4-es: Mit szólnál ha egy férfi kiadná az utadat mondván, hogy kevesebbet keresel mint ő, szóval bocsi de csak lehúznád... Az nem zavar, hogyha a te s*ggedet tartják el, fizetik a te nyaralásodat, csak neked ne kelljen másét. Ez kicsit ilyen kettős mérce.
2020. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

Milliós fizetésem van, rendszeresen járok Európán kívüli utazásokra... Ehhez képest nem vagyok a nők kedvence. A legtöbben élből elutasítanak. Ha nem, abban sincs köszönet. Buta, rosszindulatú, hazudozós és sokszor pénzéhes nőkkel hoz össze a sors.

Inkább néznék ki jobban és keresnék kevesebbet.

2020. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!