Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz a pártalálás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz a pártalálás?

Figyelt kérdés

Régebben úgy gondoltam hogy 16-17 évesen lesz barátnőm ha eljön az ideje. De sajnos nem így lett, sőt még nem is randiztam pedig már elmúltam bőven 20 éves. Alig van vagyis szinte nincs olyan lány a környezetemben akivel ismerkedhetnék, olyan meg akit elfogadnék barátnőnek olyan meg végképp nincs. Bár igaz hogy szinte szociális életem nincs. De neten már régóta próbálkozom, tehát azért egy kis esélyem lehetett volna barátnőt találni.


Lányok Ti hogy látjátok ezt, nektek is nehéz a pártalálás?


2020. márc. 8. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert az emberek azzá teszik. A férfiak sokszor nem akarnak javítani magukon, a nők meg kevés férfinak adnak esélyt. Mindkét nem szépen kiveszi a dologból a részét.
2020. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nehèz az èlet de mindenkinek eljön majd az ideje
2020. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nehéz, és valószínűleg rám mondanák, hogy válogatós vagyok. De sajnos semmi értelmét nem látom olyannal kezdeni, aki kicsit se mozgat meg, és nem csak külsőről beszélek. Közben saját magamon is sokat kell dolgoznom kívül-belül, de az időm is véges a Földön. De hát csak ilyen szar embernek lenni.
2020. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos a feminista, emancipációs eszmék elterjedésével a nők személyisége, értékítélete nagyon eltorzult. Olyan irracionális elvárásokat tekintenek alapnak, amit csak a férfiak felső 10%-a tud teljesíteni és ezért csak azokból az elit férfiakból válogatnak.
2020. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, egyetértek veled, de kiegészíteném:

"ezért csak azokból az elit férfiakból válogatnak"

Miután megvan a 10%-ból vki, akkor ha már biztos a helye a nősténykének keres tovább, akivel mégjobban jár, s ha eljő akkor dobbant onnan is, de sosem lesz jó senki, mert mindenkinél van gazdagabb, szebb, fiatalabb. Ezt a fajta embertípust féregnek, tolvajnak nevezik (válás ... vagyon), s sajnos a feminizmus ahogy mondod is ilyenné tette a nőket.

2020. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ja, a feminizmus, ami a nőket arra bátorítja, keressenek maguknak stabil állást és identitást, hogy ne a férfiaktól függjenek, sokat papol a férjváltásról a gazdagabbért. Te gondolkodsz néha azon, amit írsz, vagy csak vakon mozognak az ujjaid, ember?
2020. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!