Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési adatlapokon: "ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési adatlapokon: "ne legyen kopasz, őszülő" ezzel mit lehet kezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Harmincas férfi vagyok (lassan negyven). Pár éve nagyon sokat voltam fent társkeresőn, sokszáz (talán ezer is) női adatlapot végignéztem. A kritériumok közt szinte valamennyi adatlap esetén szerepelt: "ne legyen: kopasz, ősz, őszülő". Szinte minden férfi kopaszodik ilyen korban és őszül. Mit lehet tenni akkor, ha ez nem felel meg? A dolog azért gondolkodtatott el, mert szinte nem találtam olyan adatlapot, ahol ez ne szerepelt volna. Nem a rendszer írta oda automatikusan e kritériumokat, egy legördülő listából kell ezeket kiválasztani. Én úgy tudom, hogy 35 felett azért a férfiak jelentős része elkezd őszülni.

Nem célom semmi esetre sem a kérdéssel a szebbik nem szidása, csak ez a dolog foglalkoztat.



2020. febr. 29. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

én meg 14éves korom óta őszülök :D na basszus el is áshatom akár magam :/

f/26

2020. febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Ne foglalkozz ezzel!


A pénzen múlik a dolog, nem a külsőn.

2020. febr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Pénzzel megválthatod a hiányosságaid! :)
2020. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kár volt kiírnom.
2020. febr. 29. 18:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt kiírja,az fiatalt akar.
2020. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem ismerkedsz olyannal, akinek ez nem felel meg. Arról sem tehet senki, hogy csúnya. És az ilyet 40 körüli nők írják ki?
2020. febr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
az is ki van írva a 90%uknak, hogy diplomás társat keres.. ennyi diplomás a világon nincs.
2020. febr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha kopasz vagy akkor maximum haj beültetés, paróka. Ha öszülsz akkor hajfestés. Van olyan ismerősöm akinek ez szintén kritérium, végűl mégis kopaszodó férfihoz fűzte a sors, és boldogan élnek. Ezek olyan hülyeségek amit nem értek egyébként. Ennyi ésszel a férfiak meg írják ki hogy csak D kosaras nők írjanak! Ne foglalkozz ilyen nőkkel, ha tényleg boldogan akarsz élni akkor nem más kedvéért fogod pl befesteni a hajadat, hanem magadért. Aki kapásból ilyeneket ír azzal én nem is foglalkoznék mert már ez elárúlja hogy külsőre megy, és esélyt sem adna mert pár hajszál ősz lett. Magamból kiindulva nekem pl nagyon tetszik ha egy férfi ősz és ad magára.



Ez pár kép hogy mire is gondolok (ne a testet nézd hanem az arcot és a hajat)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Diplomás legyen: azzal nem találkoztam, a "minimum érettségi" megjelöléssel találkoztam.

"fiatalt keres": olyanokat néztem, akik 35 körül voltak és korban hasonlót kerestek, volt aki 15 évre állította az intervallumot, vagy negyveneseket keresett kifejezetten és mindegyiknél kritérium volt az őszülés kizárása.

2020. febr. 29. 18:25
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Öszintén szolva azok a nők akik társkerőhöz folyamodnak valószínűleg túl "nagy" igényeik vannak ahoz képest amit nyujtani tudnak, vagy már tényleg el vannak keseredve és nem tudtak máshol párt találni. Persze az adatlapjukból ezt meg lehet mondani. Szerintem ne ilyenek között keresgélj. Hamarabb tudnál ismerkedni egy igényesebb szórakozó helyen.
2020. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!