Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. Nektek számít hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nektek számít hogy a kiválasztott férfi, milyen zenét hallagat? Ilyen modern tyütyürű mütyürűt, vagy mondjuk death metált?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Lenyegtelen.
2020. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel annyira, bár előny, hogy mikor valamelyikünk benyom valamit edzéshez vagy takarításhoz, a másik nem kérdezi meg, hogy ez mi a szar:D
2020. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Elsőre én is azt mondom, hogy lényegtelen, de valahogy mindig olyan emberekkel kerültem közelebbi kapcsolatba, akikkel, ha nem is ugyanazt hallgattuk, de nem idegesítettük egymást. Érdekes mert amúgy a zene nem egy központi téma az életemben.
2020. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
A zenei ízlés alapvetően nem tényező, de jó, ha van közös pont vagy nyitottság többféle műfaj iránt. Ha nagyon kizárólagosan be van szűkülve egy stílusra az azért egy kicsit zavaró, bár nem szakítóok.
2020. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Számít. Szerintem nem jó ha nagyon különbözik az ízlésünk.
2020. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Ameddig nem mondja azt, hogy a metal az csak zaj!

Idealis esetben a slagerlistas sz#rokon kivul mindent meghallgat, blues, jazz, folk, metal, klasszikusok, szoval igen, szamit.

2020. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Számít, olyan értelemben véve, hogy akik számára a zenei ízlés(ük) (egyúttal) identitásképző elem(ként is funkcionál), azokat inkább széles ívben kerülöm.
2020. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Én nagyon sok mindent meghallgatok. Klasszikustol a metalig, egy valami viszont kizárt. Mulatós zenét hallgatóval nem jönnek össze. Más gond is lenne ott a zenen kívül.
2020. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem elsődleges. De az hosszútávon ciki, ha csak fülhallatóval lehet zenét hallgatni.
2020. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igenis ma is akad színvonal a slágerlistás számok között is! Ott van például Sia. Sőt, nekem a Lean On (Dj Snake) is tetszett, vagy Calvin Harris (és Taylor Swift) This Is What You Came For c. száma. Mondom ezt úgy, hogy idén leszek 50.
2020. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!