Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy egy nő a férfiak számára privilégium és nem természetes adottság?

Figyelt kérdés

Mert jelenleg abban a korba léptem és olyan státuszban vagyok (26/tartós diplomás munkanélküli és egyre gyengébb testalkat), ami miatt még a korábbinál is távolabbinak látszik egy barátnő esélye. Miközben másoknak annyira természetes, hogy vagy egyik kapcsolatból a másikba lépnek (mintha gond nélkül tudnának válogatni) vagy pedig stabil házasságban élnek. És akkor végignézek ezeken a férfiakon és azt konstatálom, hogy min 2. tulajdonság ezek közül stabilan jellemző rájuk:

* +180 magas

* férfias alkatú/külseű

* stabil, jó egzisztenciája van

És akkor magamba nézek és rájövök, hogy a mások számára mégis annyira természetesnek tűnő párkapcsolatban nekem miért nincs részem. Hát azért, mert átlag alatti vagyok minden téren. A természetes szelekció pedig bizony úgy tűnik működik hiába jönnek mások kifogásokkal meg kedves hitegető szavakkal.



2020. márc. 10. 10:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene bárkit is természetesnek venni magad mellett?
2020. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

A nő annyiban természetes "adottság", hogy téged is egy nő szült meg.


De ő nantól kezdve már nem a természeten múlik

2020. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Tudod itt nem ez számít. Az számít hogy neked mi a valóságod te MIT gondolsz magadról. Ha tudod hogy az ami nem tetszik akkor tudod azt is hogy mi lehetne a jobb neked. A kettő közötti különbség az hogy teszel-e érte vagy elfogadod hogy most ez van, kicsit tapicskolsz a trutyiban aztán majd választod. Ha te neked ez a belső monológod akkor azt is fogod kapni. Változtasd meg ezeket a nézőpontokat magadról, a gondolatokat és lesz barátnőd.

Fontos a külső igen, de sok ember létezik nem a világot kell meghódítanod hanem önmagadat és megkapod a párkapcsolatot is. :)

2020. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez így van rendjén. Csak azt értékeli az ember ami nem eleve adott. Emellett egy másik akarattal rendelkező lény nem lehet magától értetődő, természetes dolog az életedben.

Szerintem jó dolog a párkapcsolati szelekció így biztos lehetek abban hogy aki engem választ az engem akar és olyannal lehetek akit én akarok. Ha mindenkinek lenne párja elveszne ez a szabadság.

Ugyanakkor gyakran vesszük természetesnek, magától értetődőnek a párkapcsolatokat, azt hogy valaki van velünk.

De az sincs kőbe vésve, hogy aki adott pillanatban egyedül van az mindig úgy is marad. Fejlődj haladj abba az irányba amerre szerinted helyes, amerre megéri aztán ha jó az irány jön a siker.

2020. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Are you buta?
2020. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

A páromra kb. csak az első volt igaz, amikor összejöttünk, de igazából az sem tuti, hogy eléri a 180 centit :D. És csak akkor nem volt barátnője, amikor nem akart, vagy nem volt olyan, aki neki tetszett volna.


Sajnálom, a probléma a te készülékedben van: egyrészt egy nő se nem természetes, se nem privilégium, hanem egy önálló, autonóm ember, aki esetleg úgy dönt, hogy leteszi valaki mellett a voksát. Nem egy tárgy, nem egy jutalom, stb. Sőt, egy stabil párkapcsolat minden, csak nem természetes, hanem munka, amiben mind a két fél faragja a saját köveit, és a kapcsolatét is.


Ha igazán mélyen magadba néznél, akkor látnád, hogy te saját magadat teszed átlag alattivá: hogy nem foglalkozol magaddal, ezért egy egészséges embernek nem vagy vonzó: nem törődsz a testeddel, ezért gyengülsz (lehet ám otthon abban a temérdek, munka nélkül töltött időben is edzeni, eszközök sem kellenek), nem törődsz az egzisztenciáddal (szakmát is lehet ám váltani), nem törődsz a személyiségeddel. De ha neked így jó, hát lelked rajta.

2020. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Egyik nem számára sem természetes adottság a másik, nem is értem a gondolatmenetet.


Sok ismerősöm van, akik nem rendelkeznek diplomával, nincsenek 180 centi magasak és még csak biztos egzisztenciájuk sincs. Mégis van párkapcsolatuk. Viszont vagy jól néznek ki, vagy jó a humoruk vagy olyan egyéniségük van, amivel valóban meg lehet fogni az ellenkező nemet.


Ha a nők 99%-ának a 180 cm feletti gazdag, férfias pasik jönnének be, akkor kb senkinek nem lenne párja, csak egy bizonyos rétegnek. És ahogy körbenézek a baràti körömben, a munkahelyemen vagy az utcán...ez nagyon nem így van.

2020. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Nekem megvan a magasságom és a stabil, jó egzisztenciám, mégis totál szerencsétlen vagyok a nők terén. Szerintem a sikeresség ebben két dolog függvénye: kinézet és személyiség, és az egyikkel lehet valamennyire ellensúlyozni a másikat. Nálam sajnos mindkettő rossz.
2020. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"szakmát is lehet ám váltani"


A következő jellemzőket figyelembe véve személyesen tőled kérdezem, hogy mégis hogyan:

* közel 30-hoz van egy OKJ szakmám és diplomám amivel nem tudok elhelyezkedni

* 0 megtakarításom van és mivel a szüleim pénzzel nem támogatnak (csak eltartanak) így egy újabb (ami márcsak fizetős lehet, mert van egy szakmám) nem lenne pénzem (több százezer egy új szakma). Ráadásul az megint 3 év és ki tudja azzal megint hogy fogok tudni elhelyezkedni.

2020. márc. 10. 10:50
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egyre gyengébb testalkat elég ok kellene legyen a napi 20p edzéshez.

A tartós munkanélküliség szintén okkal van, keresd meg mit csinálsz rosszul.

Átlag fölé emelkedés pedig sok tanulással, gyakorlati készségek fejlesztésével érhető el. Legyél széleskörűen tájékozott.

2020. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!