Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősként hogy lehet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősként hogy lehet, vagy mennyi értelme van ismerkedni, úgy hogy minden nő exe valamiben mind jobb volt?

Figyelt kérdés

Pl gazdagabb, erősebb, szebb, humorosabb, okosabb, nagyobb intim méretű, jobb szerető, stb stb stb.

Ha semmiben nem vagyok kitünő akkor mi értelme van kapálózni, hisz nem vagyok jobb senkinél, és akik valamiben jók voltak azokat is dobták...



2020. márc. 11. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

A rinyáláson kívül te mit tudsz felmutatni? Ha semmit, akkor miért akarsz egyáltalán magadnak is valakit?

Előbb magadon dolgozz, fejleszd magad.

2020. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 meséld már nekem , hogy legyek milliomos, jóképű, növesszek nagyobb farkat és legyek a legjobb férfi ?

Szivesen venném az ötleteidet, mivel én valóban csak a ténymegállapitó "rinyálásig" jutottam...

És azért szeretnék valakit, mert szeretnék boldog lenni, csak nem tudtam hogy ez a szép és sikeres emberek kiváltsága

2020. márc. 11. 11:04
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy?

Eddig is mindig volt valaki, nem?

2020. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se rinyálj.

Ha azok annyival jobbak lettek volna, nem exek lennének.

Amúgy meg mindenkinél van jobb, szebb, ez ne legyen szempont! Van, akinek pont Te kellesz. És ennyi.

2020. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, hibáidat javítsd ki. Vannak életcéljaid? Van motivációd elérni a kitűzött célodat?

Mi a foglalkozásod? Persze, most nem mondom, hogy menj külföldre dolgozni, de eddig megtehetted volna. Ha elégedetlen vagy a munkáddal, változtass, képezd magad.


Rengeteg önfejlesztő könyv, cikk, előadás, hanganyag van fent a neten is. Minden előtted van, csak rajtad múlik minden.

2020. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

valamiért ex az ex

egyébként meg nem kell róluk beszélni és nem fog zavarni

2020. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, már harminc évesen is ezt hallgathatod. Ha egyszer kimondja hogy "bezzeg..." akkor már csomagolhat is.
2020. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5 akkor vajon miért él az ország nyomorba ha ennyire egyszerű? Igen sok mindent lehetet volna...

Van aki rosszul dönt, van aki kötve van, van akinek nincs meg a szellemi vagy anyagi háttere hogy értékelhető célokat vagy jelentős egzisztenciális javulást érjen el.

2020. márc. 11. 11:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a problémával én is találkoztam már. Addig kell eljutni mindenben, hogy te jól érezd magad, ha rágondolsz. Pl ne rágd a körmeid az adósságaid miatt. Ne menjen el minden kedved ha tükörbe nézel, stb.

Ha ez megvan és valakinek nem elég, akkor az már az ő gondja. A kérdés mindig az, hogy vajon ez őt vagy engem zavar inkább?

2020. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#6 igen mert a nőknek semmi nem elég jó...

Ha ebben jó vagyok, miért nem vagyok abban is, vagy egy harmadik vagy negyedik dologban...

2020. márc. 11. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!