Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti örültök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti örültök neki, hogy a koronavírus miatt nem ismerkedhetnek/szexelhetnek külföldi pasikkal a magyar nők?

Figyelt kérdés
Így talán nem lesz akkora konkurencia (kankurencia) nyomás rajtunk
2020. márc. 13. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Leszarom, hogy Pesten mi van, nálunk az Isten háta mögött nincsenek külföldi pasik.
2020. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Így is találok magamnak nőt, nem érdekel a konkurencia. :)
2020. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Aki ennek örül az nem férfi hanem egy kegyetlenül buta és ostoba véglény.
2020. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi, nem sokára a magyarok sem lesznek biztonságosabbak, mint a külföldi pasik.

Amúgy meg inkább nem ismerkedek, ha nincs megfelelő alany.

2020. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Mi vaan??
2020. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
6%
Én személy szerint igen. Megtisztult a terep. Végre én is nőhöz juthatok. Jövőhéten vonatozom Bp-re és megkezdem a vadászatot 😉😊
2020. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem értettem, hogy ez miért probléma. Ha kevesebb is a külföldi, a nők - ha eddig nem választottak - ezután sem fognak. Vagy most egy magyar nyelven nem beszélő jobb mint te, akkor azt jelenti, nem vagy elég jó. Egyszerűen jobb minőséget kell gyártanod magadtól.


Mondom ezt úgy, hogy egyedülálló férfi vagyok, és én is szenvedek, hogy párkapcsolatot szerezzek... de sírás helyett dolgozni kell!


Én így gondolom!


27F

2020. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lehetne? A párom norvég és most mindketten itt ragadtunk.

Nem fogsz jobban kelleni senkinek, sőt, épp ellenkezőleg.

2020. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Addigra BP karantén lesz...
2020. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy a koronavírus meghozza az ismerkedési kedvet bárkivel. Az emberek nem ilyenkor akarnak újat kezdeni, inkább a meglévő kapcsolataikba kapaszkodnak és bezárkóznak.
2020. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!