Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az idei 9. esek jövőre sem...

Az idei 9. esek jövőre sem mennek nyelvi útra?

Figyelt kérdés
A kormány ma ugye úgy döntött, hogy idén elmarad. Ez most azt jelenti, hogy aki most 9. az csak 2 év múlva megy aki 11 pedig egyáltalán nem, vagy jövőre egyszerre megy a 9.,10.,11., gondolom a 12 már nem.

2020. márc. 11. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nagy valószínűséggel az egész program kuka. Idén teljesen kiesik, a gazdasági megszoritasok miatt pedig nem lesz ra pénz jövőre mar. Szép csendben elfelejti majd a kormány a dolgot.
2020. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is úgy ahogy van eltörlik az egészet, ez legalább jó ürügy nekik arra hogy mégse kelljen kifizetni azt a havi félmilliót amit ígértek. Pedig az elgondolás jó lett volna, ha ki lett volna dolgozva. De itt mindent olyan félkészen, még ötlet stádiumba beharangoznak mint szuper újítás, ami gyakorlatban megvalósíthatatlannak (vagy drágának) bizonyul.
2020. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ezen gondolkoztam, szerintem a mostani 9-11. ebbol teljesen ki fog esni jovore
2020. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy ennek lőttek, bár ne így legyen. Orbán azt mondta, a 2020-as és 2021-es költségvetést is át kell írni jelen helyzetben. Az meg végképp kizárt, hogy 4 évfolyam egy éven utazzon. Arra sem anyagi forrás, se hely nem lenne. A mostani 11. osztályosok egész biztosan kiestek a lehetőségből.
2020. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!