Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Melyik férfit választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik férfit választanátok a kettő közül komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A, 40 éves. Se kutyája, se macskája, se gyereke.

B, 40 éves. Van egy kutyája, egy macskája és az előző előtti kapcsolatából egy gyereke.



2020. márc. 14. 20:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A
2020. márc. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

😂 Először is a legjobb válasz hogy meg kell baratilag ismerni mind a kettot mert vannak olyan ikrek akik kihasznaljak am az egyformasagot ilyen teren is.


En nem dontenek addig míg meg rutinbol nem tudnam melyik melyik.


Nekem volt mar iker osztalytarsaim a tobbiek soha nem tudtak melyik melyik en nekem nem okozott gondot egyformak voltak de valahogy en meglattam az egyformasagukba a kulonbozot es mindig tudtam melyik melyik, de nekem is idő kellett hozzá.

2020. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy lenne. Nem ezek számítanak.
2020. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az A-t.
2020. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ha normális, akkor inkább az 1.-t... gyereket nem szeretnék egyelőre, allergiás vagyok az állatszőrre.
2020. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!