Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok melyik csajt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok melyik csajt választanátok komoly kapcsoltra?

Figyelt kérdés

1. Tökéletes testű, jó a szexben, házias is.. viszont nem tud igazán szeretni, és ri.anc vér csordogál benne.


2. Nem modell alkat, törődő,és tud szeretni.


2016. jún. 27. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2. De csak akkor, ha tetszik. Ahhoz nem kell modell alkat, csak ügyeljen a külsejére.
2016. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az 1-est biztos nem, a 2-esről meg túl kevés az info.
2016. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ti csak a két végletet ismeritek?
2016. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én jelen pillanatban igen..
2016. jún. 27. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
2.-at! A modell alkat az kiállócsontú gebe égimeszelő ruhafogast jelent .
2016. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a második de ilyen lány nem létezik. Ezt szerintem ennyi idő után így kijelenthetem. Ha van, akkor mutassatok egyet :P
2016. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2
2016. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem modell alkat hanem formás testű 1.
2016. jún. 27. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:

1: "Tökéletes testű, jó a szexben, házias is"

nekem pl a nőiesen telt alak tetszik, jó szex is előny (mondjuk ha 200+ partnere volt és azért megy neki, az kicsit elriasztó számomra), háziasság is előny!

Nem tud igazán szeretni...esélytelen egy kapcsolatban ez fontos!

"ri.anc vér csordogál benne" = ESÉLYTELEN!


2. "Nem modell alkat, törődő,és tud szeretni."

hát itt nincs kiemelve, hogy mennyire házias...de ez a csaj sokkal jobbnak tűnik...


ha választanod kell, a saját szempontjaid alapján válassz, de komoly kapcsolatra szerintem ne a r1b1t válaszd :) de te döntesz...


23F

2016. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatra rib ancot? Meddig? Míg le nem lép 3 hónap múlva egy szebbel gazdagabbal vagy csak érdekesebbel? Nem tud szeretni,szóval csak azt nézi neki éppen mi a jó.
2016. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!