Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a bajom, hogy ami a legfont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bajom, hogy ami a legfontosabb nekem a páromban, az nem derülhet ki azonnal, csak hosszútávon. Mit tegyek ki? Pazarlásba megy az idő.

Figyelt kérdés

Én az olyan férfiakra bukok, akik normálisak, határozottak, férfiasak, bátrak.

De ez független a munkától, külsőtől is, ehhez nem kell bunkónak, sikeres üzletembernek, nőcsábász badboynak lenni!

Úgy értem, hogy ha pl. van egy konfliktus, meg tudja védeni az álláspontját, akár szóban, akár írásban. Úgy is értem, hogy vannak ötletei, van elképzelése. Hogy van tartása, erkölcse. Hogy hűséges a párjához, a romantika sem ijeszti meg. Hogy képes változni, fejlődni. Hogy életvidám tud lenni!

De ezek a tulajdonságok nem derülnek ki első randin... Csak hosszútávon, kapcsolatban, legalább 1 év...

Ez olyan rossz, hogy csak hosszútávon derül ki, mert így pazarolhatom az időm a link alakokra.


2020. márc. 18. 12:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nincs szexibb, mint ha egy pasi felnőttként, éretten, összeszedetten, férfiasan kezeli a dolgokat.
2020. márc. 18. 12:26
 2/17 A kérdező kommentje:
De sokan nem ilyenek, csak mondják...
2020. márc. 18. 12:26
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg segíthetne, ha nem párkapcsolati céllal ismerkednél emberekkel, hanem tét nélkül és megismernéd őket jobban, mielőtt elkezdenétek randizni..
2020. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Igen jól írtad első ! Ha nem akarod az időd pazarolni akkor ismerkedj meg több számodra szimpatikus férfival és barátkoz velük és ha meg van a megfelelő partner akkor te lépj először, hogy tudja pontosan mit akarsz
2020. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul írtam 3-as
2020. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Legalább 1 év? Ha ennyi idő kell, akkor nem figyelsz oda. Amúgy teszteld. Mondd neki, hogy egy nagydarab kigyúrt tahó majdnem direkt fellökte a boltban. Ha egyből nekiáll megkeresni, máris tudod, hogy nem csak pisilője van, hanem töke is - pláne, ha látod, hogy tényleg keresi (menj utána), nem csak előtted színészkedik. Aztán, dobj le sunyiban egy kamu tárcát sétátok közben az egyik barátnőd irataival, meg pénzzel. Ha vissza akarja adni, tudhatod, hogy gerince is nőtt, stb..


Elsőre nem normális módszerek ismerkedésnél, de amilyen debil világot élünk, talán elfogadható.

2020. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon rossz emberismerő lehetsz, ha neked ehhez 1 év kell.
2020. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Magadról nem nagyon írsz, az a "baj", hogy neked is kell egy sor nemes tulajdonsággal rendelkezned - és nem csak mondva - ha ez az elvárásod. Annyit várj el, amennyit viszonozni is tudsz.
2020. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi mindenre jó egy barátsággal kezdődő kapcsolat, hűha..
2020. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#9


És mennyire ritka az ilyen, a kivitelezhetetlensége miatt...

2020. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!